2737
2734

خانوما دوتا سوال دارم ییکیش اینکه دیدین بعضی کیکا خیلی بیش از اندازه سیاه؟!چکار میکنن ک ایقد سیاه رنگ میزنن؟دمی هم اینکه میشه دستور فوندانت امتحان شدتون واسم بدین میخام واس تولد دخترام خودم کیگ درست کنم ممنونم از همگیتونننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیک بروانی هستش یعنی از شکلات ۸۰درصد استفاده میکنن توش منم از یه کافه دار پرسیدم حالا نمیدونم درسته ...

نمیدونم والا دختر عمم بلده ولی ازش سوال کردم منو پیچوند خیلی بدم اومد من ساده هرچی بلد باشم ب همه میگم ولی نمیدونم چرا اینا اینجورین

2728

بعضی پودر کاکائو ها خیلی تیره هستند مخصوصا مارک شیرین عسل به خاطر اون هست.

خمیر فوندانت هم بلد نیستم.

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
پودر کاکاعو بزن یا رنگ غذا سیاه عزیزم فوندات خیلییس بد مزه و اصل پایش هم با مارشمالو درست میشه اگه ...

اگ لطف کنی ممنون میشم میدونم بدمزس فقط میخام باهاش چنتا قلب واس روی کیکم درست کنم

2738
پودر کاکاعو بزن یا رنگ غذا سیاه عزیزم فوندات خیلییس بد مزه و اصل پایش هم با مارشمالو درست میشه اگه ...

بستگی به سلیقه داره من خودم فوندانت رو دوست دارم و بنظرم خوشمزه ست اگه خوب درست بشه

2706