2703
2553

من حالم بد میشه یهو میرم بیرون ...یا اگه شرایطش نباشه تمام خونه رو تاریک میکنم یه گوشه میشینم ...تو ببین چطور حالت خوب میشه ...کسی بهتر از خودت ..خودت رو نمیشناسه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی میخواستم بگم اهنگ بزار افتاد یادم بیست و هشت صفره ..تنها راهت خوابه بگیر بخواب کنار بخاری حالت خوب شه یه مسکنم بخور اگه درد داری

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2720
2714
من وقتی گریم بیاد تاگریه نکنم اروم نمیشم

دیشب کلی باشوهرم گفتیم خندیدیم الان صبح پاشدم رفته سرکار بی دلیل اعصابم ازش خورده😕اصلا چ مرگیه این پریودی

دیشب کلی باشوهرم گفتیم خندیدیم الان صبح پاشدم رفته سرکار بی دلیل اعصابم ازش خورده😕اصلا چ مرگیه این ...

اره درکت میکنم من خودمم موقع پریودی از هرچیز کوچیکی دلگیرمیشم و گیرمیدم.خودتو مشغول کن. اگرمیدونی گریه ارومت میکنه گریه کن تا شوهرت نیس که بعد اومد بینتون کدورتی پیش نیاد