2737
2734
عنوان

تعویض گلدان گل طبیعی

298 بازدید | 7 پست

دیروز چهار تا گلدان گل طبیعی خریدم که گلدان هاشون از این پلاستیکی های سیاه هستش حالا خودم چهار تا گلدان جدید گرفتم.میخواستم ببینم تا چند وقت تو گلدان های خودشون باشن بعد بزنمشون تو گلدان های جدیدم

تا یک هفته که به دما و هوای خونت عادت کنن بعد عوض کن! چون گل شوک می شه تو یه زمان چند تا تغییرات روش انجام بدی!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

ببین فعلا عوض نکن اگه جاشون خوبه بذا باشن چون خراب میشه وقتی به جاشون عادت داشته باشن و اینکه فعلا بذا تو شرایط تو عادت کنن بعد

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون مکانشون جابجا شده و شرایط دما و رطوبتشون تغییر کرده,  حداقل بزار 2 هفته بمونن تا به شرایط, جدید عادت کنن بعد

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2731
بزار حداقل یه ماه بمونن.من که تازگیا کلا عوض نمیکنم.گلدون بزرگتر میگیرم گلو باهمون گلدون سیاه میزارم ...

گل ریشه هاش اینجوری رشد نمیکنه که 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
چرا رشد نکنه.تو همون گلدون سیاهه رشد میکنه دیگه

تا یه جایی رشد میکنه دیگه جا نداره بزرگتر بشه که 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2738