2726
من هفته 34 و 4 روز.منم شبا اذیتم.زیاد تکون میخوره.همه جای شکمم.ولی بیشتر داره میزنه تو پهلوم و پایین ...

انقباظ ینی شکمت سفت بشه و بچه خودشو یجا فشار بده مث سنگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه نوزادان سکسکه میکنن تکونای زیاد هم ربطی به نزدیکی زایمان نداره.نزدیک زایمان حرکت نی نی حالت انقب ...

سکسکه ش چطوری؟ 

چرا من گاهی زیر دلم بخصوص سمت چپ ب صورت نبض میزنه؟؟ 28 هفته م تقریبا. دو سه روز تکوناش کمه، نگرانم

سکسکه ش چطوری؟  چرا من گاهی زیر دلم بخصوص سمت چپ ب صورت نبض میزنه؟؟ 28 هفته م تقریبا. دو سه رو ...

سونو هفت ماهگی رفتی ؟ وزن نی نیت چقدره

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
سکسکه ش چطوری؟  چرا من گاهی زیر دلم بخصوص سمت چپ ب صورت نبض میزنه؟؟ 28 هفته م تقریبا. دو سه رو ...

یه صدای خیلی ریز.که دقیق شی متوجه میشی سکسکه س.بعداینکه نی نی هام عین ما یه روز کم تحرکن ی روز انرژیشون بیشتره.البته نوع غذاتونم تو حرکت نی نی موثره.

توهرجای جهان باشی،برات ازدورمیمیرم...
رفتم ولی سونو معمولی بود ب ا وزن نفرستاده همو  دکترم قرار عوض کنم هیچی بارش نی

واسه منم سونو معمولی یود ولی وزن و سن دقیثشو گفت اره بابا هم دکترتو عوض کن هم سونو گرافتو😡

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
یه صدای خیلی ریز.که دقیق شی متوجه میشی سکسکه س.بعداینکه نی نی هام عین ما یه روز کم تحرکن ی روز انرژی ...

آخی آهان گلم ممنون 

تغذیه م مث قبل 

پنچ سنبه رفتم بهداشت صدا قلبش شنیدم خداروشکر خوب بود، ولی همین ک تکونا کمه نگران میشم امروز باز خداروشکر یکم بهتر بود

واسه منم سونو معمولی یود ولی وزن و سن دقیثشو گفت اره بابا هم دکترتو عوض کن هم سونو گرافتو😡

آره فقط پول مفت میگیرن 

داشت سونو می‌نوشت گفتم همین کامل و کافیه، دیگه نمیخواد گفت فعلا این انجام بده

تا سوال میپرسم میپره بهم

چند دیقه به طور منظم هر چند ثانیه مثلا 3.4 ثانیه یه تکونی میخوره شکمت میپره.مثل وقتی که خودت سکسکه میکنی یه تکونی میخوره بدنت.البته شاید واسه نی نی شدتش ارومتر باشه.هرچی بزرگتر بشه اگه سکسکه کنه بیشتر متوجه میشی.شاید قبل از اینم سکسکه میکرده ولی چون کوچولو بوده زیاد مشخص نمیشده یا با تکوناش اشتباه گرفته میشد

چند دیقه به طور منظم هر چند ثانیه مثلا 3.4 ثانیه یه تکونی میخوره شکمت میپره.مثل وقتی که خودت سکسکه م ...

اوکی گلم ممنون 

شما هم شده گاهی تکونای نی نی رو تو روز کم احساس کنی، همین هفته های 27 و28 اینا 

2706