2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه نوزادان سکسکه میکنن

تکونای زیاد هم ربطی به نزدیکی زایمان نداره.نزدیک زایمان حرکت نی نی حالت انقباض داره.چون نمیتونه دیگه حرکت کنه وبچرخه.فضاش محدوده.

توهرجای جهان باشی،برات ازدورمیمیرم...
هفته چندی و مثلا در چه حد تکون میخوره

اگه مشغول آشپزی و کارای خونه باشم زیاد متوجه نمیشم کمتره حرکاتش شایدم چون مشغولم متوجه نمیشم.وقتایی که بیکارم همش میزنه.همش تو دل و کمرم درد دارم.دردش

خیلی زیاد نیس ولی همش حالت مور مور هست.

همه نوزادان سکسکه میکنن تکونای زیاد هم ربطی به نزدیکی زایمان نداره.نزدیک زایمان حرکت نی نی حالت انقب ...

انقباض ینی چجوری؟؟الان من خیلی وقتا خودشو شدید میمالونه وتکونای بدی میده شکممو.انگار داره به کیسه بوکس میزنه

انقباض ینی چجوری؟؟الان من خیلی وقتا خودشو شدید میمالونه وتکونای بدی میده شکممو.انگار داره به کیسه بو ...

خیلی زوده واسه حرکات انقباض.میدونی انگار یه چیزی توشکمت به شدت بادمیکنه یه مرتبه خالی میشه.اون درد ک شماداری طبیعی هست.

توهرجای جهان باشی،برات ازدورمیمیرم...
هفته چندی؟ من ۳۶ و تموم کردم و شبا خیلی اذیت میشم تو خواب ...حرکاتشم حالت انقباظه و کمم نیس

من هفته 34 و 4 روز.منم شبا اذیتم.زیاد تکون میخوره.همه جای شکمم.ولی بیشتر داره میزنه تو پهلوم و پایین ناف.والا نمیدونم انقباضه یا تکونه فقط

2706