2703
2553

کمابیش تو تاپیکام توضیح دادم 😔😔😔 شوهر بی مسئولیت ونامعلوم بودن آیندم از اونطرفم با اینکه می‌دونم‌ پسرم سالمه و بردمش اسکن نگاه سرش میکنم وغصه میخورم میگم چرا بچم سرش کشیدی اونروز باز سنگینی نگاه جاریمو به سر پسرم دیدم همش با نگاه معنادار سر پسرمنم نگاه می‌کنه 😔دلم داره مبارکه وای خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
میگم آینده نامعلومه پسرمم یکم سرش بزرگه خانواده شوهرم هی بروم میارن این دقیقا کجاش نامعلومه😒

آخرش نامعلوم بود اونم گفتی تایپ اشتباه بوده نوشته بودی دلم مبارکه خوب بدرک اصلا برات مهم نباشه همین که پسرت سالمه بزرگترین نعمته هزاربار باید خداروشکر کنیآیندت چرا نامعلومه شوهرت خوب نیست؟

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
نه خیلی بی مسئولیته اصلا فکر پس انداز نیس

خوب خودت بفکر باش بجاش خودت پول جم کن با زبون خوش ارآینده بچت بگو بهش بگو چشم امیدما به شماست تاج سرم تو باید آیندمونو بسازی 

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
خوب خودت بفکر باش بجاش خودت پول جم کن با زبون خوش ارآینده بچت بگو بهش بگو چشم امیدما به شماست تاج سر ...

چیکار کنم جاریمو بنشونم سرجاش دراین مورد راهنمایی پلیز

2706