2733
2734
عنوان

ایا کسی میداند چه بلایی سرم امده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 58 پست
شمش حشرس‌ این خود پوستم ملتهب وقرمز شده انگار سوخته.

با آب خیلی داغ حموم میکنی؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاحالا توخانوادمون کسی این مشکلو نداشته.

خب احتمالا تو نمیدونی ، دلیل نمیشه فامیل نزدیک مثل خواهر و برادر باشه که تو بدونی،مثلا یهو میبینی نوه خاله ات درگیره.

درگیری جاهای مختلف هست.

چیزی که من میبینم با این عکس اولین تشخیصه و دقت کن روی ضایعات میتونه قارچ هم سوار بشه

باید شامپو و محلول مناسب استفاده بشه تا کنترل بشه

2731
ببخشید اگزما قبل از اینکه مبتلا بشیم نشونه ای چیزی داره؟ من پوستم به شدت حساسه و گاهی اوقات یه تیکه ...

من اگزما دارم 

ببین من مبتلا هستم ...و ممکنه یکذفعه ظهور کنه 

با توجه ب رژیم غذایی...اب وهوا و شرایط محیطی بروز میکنه  ولی میتونی رفعش کنی.   ولی هنوز بهش مبتلا هستی و ممکنه تویه شرایط خاص باز برگرده

ولی درمل تو وجود فرد هست 

بایذ مراعات کرد

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
ن . من توتغییر فصل معمولا هربار یجی میشه. یا موهام میریزع یا شوره میگیرم . اینجوریا بوده ولی الان ...

حتما برو دکتر ...ب احتمال زیاد اگزما هست

چون پسوریازیس سابقه ژنتیکی داره

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
من اگزما دارم  ببین من مبتلا هستم ...و ممکنه یکذفعه ظهور کنه  با توجه ب رژیم غذایی...اب ...

آهان، ممنون گلم🌹

انشالله که زودتر خوب میشی

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2738
اره.

وای خب به خاطر همین انقدر پوست پوستی شده!

پوست کف سرت حساس شده، با آب ولرم سرتُ بشور .

فكر كنم اگزما شوره اي گرفتي شوهر منم همينجوريه يه دكتر برو 

خداكنه اگزما نباشه كه كلافت ميكنه يه روز خوبي دو روز بد خوب شدن در كارش نيست فقط با دارو كنترل ميشه

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
یا خدا همین پسوریا کم داشتم🙄 باید رفت دکتر🙄🙄🙄

عزیزم رفتی دکتر برا سرت؟چی بود اخر

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد