2726
عنوان

عروسی برم یا نرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چهلم پدربزرگم به هفته قبل عروسی خواهرشوهرم بود آرایشگاه رفتم لباس هم خریدم اما نرقصیدم نشستم فقط شما هم نرقص 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2728

باید بری ....

چون زندگی برای زنده هاست ...

همه مون یه روز میمیریم. ...لازم نیست برای مردن اینهمه عزاداری کرد....سخته میدونم ولی حقیقت زندگی اینه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
خدا رحمتشون کنه ،روحشون شاد. چون چهلمشون میگذره برو ، ولی زیاد به خودت نرس و نرقص .

ممنون گلم خدا اموات شمارو هم بیامرزه

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
به نظر من برو تبریک بگو و زود بیا یا دیرتر برو ..اینجوری به مادرتونم احترام گداشتید هم به عروس داماد

آره اینم ایده خوبیه مثلا ساعت ۷ شروع میشه من ۸:۳۰-۹ برم

نری بهتره اخه اونام بنظرم معذب میشن چجوررفتارکنن بخاطرت

نه معذب نمیشن چون دایی خدابیامرزم پسردایی عمم هم میشه یک جورایی خودشونم عزادار حساب میشن ولی خب واسه اونا مهم نیست چون چهلم داییم رد شده

نه معذب نمیشن چون دایی خدابیامرزم پسردایی عمم هم میشه یک جورایی خودشونم عزادار حساب میشن ولی خب واسه ...

خب پس پیشنهادبچهای گفتن دیر بری نزدیک شام خوبه اینجوری هم خودت اذیت نمیشی هم اونا ازرفتنت خوشحال