2737
2734
خونه همیشه نجسه این اذیتم میکنه

منم عجله کردم از تابستون شروع کردم، نگفت ک نگفت یکی دوماه خونه رو آبیاری کرد، کلی حرص خوردم، ب این نتیجه رسیدم ک زوده براش

پوشکش کردم باز

حوصله کن، بذار دوماه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سال و ۹ماهش بود دیگه پوشکش نکردم .بله بازی میکنه مرتب هواسش اصلا نیست .همه چیو درک میکنه وگوش مید ...

شما باید کمی صبور باشید و مدام یاداوریش کنید و گهگداری با روش های کشش یا یه جورایی دادن رشوه مشتاقش کنید به دستشویی رفتن. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
شما باید کمی صبور باشید و مدام یاداوریش کنید و گهگداری با روش های کشش یا یه جورایی دادن رشوه مشتاقش ...

بله ممنونم همین کارو باید بکنم 

لایک نکن خواهر من 🤨
2731