1600
1605

خاهرم تا ۳سالگی نمیگفت اصلا حتی بعدشم😐😂 تا ۳ونم خوب شد و راه افتاد و۴سالگی کامل یاد گرفت که بگه

عزیزم هربچه ای یه جوره یکی دیر تر یکی زودتر میگه بالاخره☺

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدونم معجزه ای تو راهه، تو مهربون تر ازاون چیزی هستی که بخوام تصور کنم☺تیکر به وقت اقدام😁

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

هنوز امادگی از پوشک گرفته شدنو نداره پسرا تا 3 سالگی ممکنه طول بکشه تا امادگی پیدا کنن الکی هم خودت و هم بچه را اذیت نکن اصرار زیاد ممکنه باعث شب ادراری تو سن بالاتر بشه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

1613

عجله نکنید ، من بچه های زیادی دیدم که ۳ سالگی گفتن. 

ولی اگر خودتون میخواهید سریعتر اقدام کنید اول مطمئن بشید که حداقل ۳۰ دقیقه میتونه خودش رو کنترل کنه.

وگرنه اذیت میشید و باید مدام ببریدش دستشویی.

دستشویی رو هم تزئین کنید.

جز اولین نشانه های امادگیش برای گرفتن پوشک همینه و این که شب تا صبح خشک بمونه . اگر این دو تا علامت رو داره میشه همینجور که تو خونه پوشک پاشه هی بازکنید  ببرید دستشویی تا یاد بگیره و عادت کنه البته من دخترام یکیش دو سالکی گرفتم یکیش دو سال و نیم و واقعا دو سال و نیم خیلیییییی اسون تر بود انگار عاقل تر بود نسبت به این موضوع واسه همین به نظرم الان تمرین بدید ولی اصلا اصلا عجله نکنید

درود

اول  کی از پوشک بریدینش؟ 

دوم چه چیزی بیشتر مشغولش میکنه که واسش مهمتره؟ 

سوم فرزند شما چقدر حرف شنوی داره غیر از این مورد؟ 

چهارم چکاپ کامل می کنید فرزندتون رو؟ 

شریک غمهایشان بودیم گفتند انشاءلله جبران خواهیم کرد!! وقت شادیهایشان که رسید گفتند جایتان خالی!!!
8
خاهرم تا ۳سالگی نمیگفت اصلا حتی بعدشم😐😂 تا ۳ونم خوب شد و راه افتاد و۴سالگی کامل یاد گرفت که بگه ع ...

ظاهرا چاره ای ندارم تا عاقل تر بشه 

لایک نکن خواهر من 🤨
درود اول  کی از پوشک بریدینش؟  دوم چه چیزی بیشتر مشغولش میکنه که واسش مهمتره؟  سوم ...

یک سال و ۹ماهش بود دیگه پوشکش نکردم .بله بازی میکنه مرتب هواسش اصلا نیست .همه چیو درک میکنه وگوش میده ولی رو این مورد اصلا نمیگه تا بعدش .بله چکاباشو مرتب انجام میدم 

لایک نکن خواهر من 🤨
1601
خونه همیشه نجسه این اذیتم میکنه

منم عجله کردم از تابستون شروع کردم، نگفت ک نگفت یکی دوماه خونه رو آبیاری کرد، کلی حرص خوردم، ب این نتیجه رسیدم ک زوده براش

پوشکش کردم باز

حوصله کن، بذار دوماه دیگه

یک سال و ۹ماهش بود دیگه پوشکش نکردم .بله بازی میکنه مرتب هواسش اصلا نیست .همه چیو درک میکنه وگوش مید ...

شما باید کمی صبور باشید و مدام یاداوریش کنید و گهگداری با روش های کشش یا یه جورایی دادن رشوه مشتاقش کنید به دستشویی رفتن. 

شریک غمهایشان بودیم گفتند انشاءلله جبران خواهیم کرد!! وقت شادیهایشان که رسید گفتند جایتان خالی!!!
شما باید کمی صبور باشید و مدام یاداوریش کنید و گهگداری با روش های کشش یا یه جورایی دادن رشوه مشتاقش ...

بله ممنونم همین کارو باید بکنم 

لایک نکن خواهر من 🤨