2410
2553

🙄 بنظرتون علت وجود خشونت تو جنس مرد چیه  ؟

کمتر پیش  میاد تو دعوا خانوم عاقا رو بزنه اکثر اوقات مرده که زنو میزنه .

چرا هیچوقت یه خانوم متجاوز نمیشه مگه خانوم ها هم نیاز ندارن ؟؟؟؟؟

چرا خانومها مزاحم نمیشن اقا رو تعقیب نمیکنن تا در خونه بزور قصد سوار کردن مردو ندارن ؟

چرا اکثر جرایم و خشونت ها و پرونده های زندان متعلق به مرداست

چرا علت چیست بنطرتون ؟

حالا یهو همین امشب

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنام خدا

چون وحشین 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2456

بگشایید😂

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

بنام خدا هورمونها

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

خانما بفرض يكيم بدزدن براي تجاوز 

بعدش چجوري بهشون تجاوز كنن؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714

مردا قدرت تصمیم گیری ندارن

زنا منطقی ترن 

اگه به یه دختر بچه بگی پول ندارم برات ابنبات بخرم تا ده سال بعدم این تو ذهنش میمونه دفعه بعد میگه پول داری ابنبات بخری

ولی پسرا شاخو میذارن فشار میدن

والا الان جدیداً خانوما هم روحیه خشن پیدا کردن بارها تو روزنامه خوندم خانومه شوهرشو زده 

یا خانومه مزاحمت ایجادکرده برای اقایون

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

مردها موقع عصبانیت نیروی مکانیکی شون زیاد میشه و دست بلند میکنن

ولی خانمها موقع عصبانیت نیروی گفتارشون زیاد میشه و غر میزنن و زیاد حرف میزنن

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊
2706