1676
1605
عنوان

همین الان..

189 بازدید | 35 پست

دوس دارین خدا چ ارزویی رو براتون براورده کنه؟

خودم دلم یه دلخوشی تموم نشدنی میخاد ..

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

منو به ارزوم برسونه برشگردونه  ای خدااااا خواهش میکنم 😭😭😭😭

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه انشاءلله تا این به اخر برسه من به آرزوم رسیدم خدا جوووونم میدونم صدامو میشنویی چون ی نشونه برام فرستادی خدای مهربونم دستمو بگیر تا این تیکر به اخر نرسیده حاجتمو ازت بگیرم خدا جوووونم خدای مهربووونم کمکم کن میدونم ایمان دارم توکل به خودت خواهرای گلم میشه واسه رسیدن به آرزوم ی صلوات بفرستی واسه بابام فاتحه بخونی ممنونم ازت 💖💖💖
8
دوست دارم کسی رو که ازم گرفت و برای همیشه از این جهان رفت رو بهم برگردونه

اوه خیلی غم انگیز بود

عشقت بوده؟

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

دردی که دارم و درمان نداره و کسی هم خبر نداره درمان بشه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

من ب جز سلامتی پول بچه 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
من غیب شم برم امشبو تا صبح بالا سر عشقم بشینم ی دل سیر تماشاش کنم

با همین حالا یا خدایی نگرده ک کات نکردین

1645