2737
2739
عنوان

مادر پدرم فرق میذارن

122 بازدید | 2 پست

چند روز پیش تاپیک گذاشتم راجعبه کار زشتی که برادرم کرده و زنگ زده از نامزدم پول خسارت ماشینشو گرفته.نامزد من حتی اینجا نیست،شهرستان.هیچوقت هم برادرم زنگ نمیزد حالشو بپرسه.من قضیرو فهمیدم داد زدم سرش اونم الان از خونه رفته( پیش پدرم،مامان اینا جدا شدن) برادرم سال آخر مدرسشه هنوز،یک سال مردود شد،سال قبل هم پول دادن مدرسه بهش نمره داد،حتی سر جلسه نرفت.امسال هم از اول مهر تا الان هنوز مدرسه نرفته،گواهینامشو چهار ماهه نمیره بگیره،با اینکه اونجا هم پول اضافه دادن که قبولش کنن.با این حال واسش ماشین هم خریده بابام،اما خسارت تصادفشو از نامزد من گرفت آبرو منو برد،منم مجبورش کردم بره به بابام بگه که پولو بتونیم پس بدیم.اما باهام قهر کرده از خونه هم رفته به نامزدمم زنگ زده باهاش بد حرف زده.مامانم همش داره گریه مینکه رفتارش با من بد شده.آبروی من واسه هسچکدومشون مهم نیست

من ۹ سال از برادرم بزرگترم،به عذر خواهی از من نکرد که هیچ تلفنم روم قطع کرد.مامانم بجای اینکه توجیحش کنه کارش بد بوده بهش میگه خواهرتو نمیخوای ببینی حداقل بیا یه جا من ببینمت دل تنگتم!

برادرم هردوشونو میشوره میذاره کنار،حتی یه بار میخواست بابامو بزنه کلی فحش داد،من هیچ بی احترامی تاحالا به هیچکدومشون نکردم خیلی وضعیت بدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘