2410
2553

ما کلا ۳ طبقه ایم ۳ واحد خودمون طبقه اول هستیم طبقه آخر اینجا زندگی نمیکنن طبقه دوممونم زیاد نیستن بیشتر خودمون تو آپارتمان تنهاییم 

اینجا همو بکشیم هم کسی نمیگه چی شده😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلییی خوبه

همه ساااکت و اروم البته برای دانشجو ها خوبه برای خانواده چون همش مهمون میاد براشون مناسب نیست از نظر من امنیتش خوبه 

منم وقتی دانشجو شدم با دوستم رفتم اپارتمان و دیدم چههه قدددر خوبه 

2720
ما کلا ۳ طبقه ایم ۳ واحد خودمون طبقه اول هستیم طبقه آخر اینجا زندگی نمیکنن طبقه دوممونم زیاد نیستن ب ...

حالا یعنی خوبه یا بده؟

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

اگه بالکن داشته باشه خوبه.

همسایه ها چسبیدن بهم و اگه اهل اذیت باشه بیشتر احساس میشه

امنیتش راحتتر برقرار میشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2714
زیاد جالب نیست چون همیشه یه همسایه رو مخ توش پیدا میشه

اهان اینم هست واسه بچه ها زندانه دیگه . همش باید به بچت تذکر بدی زیاد سرو صدا نکنه بدو بدو نکنه . همسایه پایینی اذیت میشه و .... 

اهان اینم هست واسه بچه ها زندانه دیگه . همش باید به بچت تذکر بدی زیاد سرو صدا نکنه بدو بدو نکنه . هم ...

وای اونم بچه من که شیطون

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
حالا یعنی خوبه یا بده؟

خوبه دیگه😐

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑