2733
2734

نشونه های زیر میتونه علائم زایمان طبیعی باشه ینی اگه نشونه های زیر رو داشته باشید می تونید به احتمال زیاد زایمان طبیعی شما نزدیکه:

نشونه های نزدیک شدن به زمان زایمان طبیعی 

یکی از نشونه های زایمان طبیعی انقباضات براکستون هیکس هست که از ماه چهارم بارداری شروع میشه. این انقباضات از کمر تا شکم رو درگیر می کنن.

تکرر ادار یکی از نشونه هاییه که نشون دهنده نزدیک شدن به زمان زایمان طبیعی هست. تکرر ادرار میتونه به دلیل حرکت جنین به سمت پایین و فشاری باشه که به لگن وارد میکنه.

یکی دیگه از نشونه های زایمان طبیعی اینه که وزنتون کاهش پیدا میکنه نه خیلی در حدود یک کیلو.

قبل از زایمان طبیعی حرکت جنین کمتر میشه اما نباید قطع بشه. مثلا اگه قبلا ساعتی ده بار تکون میخورده الان ممکنه دو سه بار در ساعت تکون بخوره.

به دلیل زیاد شدن هورمون ها ممکنه دچار اسهال و استفراغ بشید که میتونه نشونه زایمان طبیعی باشه.

قبل از زایمان طبیعی ترشحات افزایش پیدا میکنه

اگه حس میکنید میزان احساساتتون زیاد شده این میتونه یکی از علائم زایمان طبیعی باشه.

انقباظات پشت سرهم شکم و کمر که با فاصله کمی از هم اتفاق میفتن یکی از نشونه های نزدیک شدن به زمان زایمان طبیعی هستن.

یه نشونه دیگه حتما همتون میدونید باز شدن دهانه سرویکس به اندزه حداقل 4 سانت هست.

اینا بعضی از نشونه هایی بودن که نشون میدن شما به زمان زایمان طبیعیتون نزدیک شدید اگه تجربه متفاوتی دارید به مام بگید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من نشونه زایمانم این بود که یک روز قبل از زایمان ترشحات خونی داشتم البته خیلی کم و کمرنگ بود اما متوجه شدم که نزدیکه...بعدش از غروب همون روز کمر دردم شروع شد اما دردش خییلی بیشتر از موقعی بود که میخوام پریود شم...تا فردا صبحش صبرکردم بیشتر که شد رفتم بیمارستان

🌹هرچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند🌹🏵حضرت علی (ع‌)🏵
2728

خانماکسی هست ۲بارزایمان طبیعی انجام داده باشه میشه لطفا بگید زایمان دوم راحتترازاولی بود یامثل همون بود؟

بعضیامیگن دوم راحتتره میخوام ببینم صحت داره؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤