2737
2734
عنوان

چجوری یه آدم رو مخ رو تحمل کنم

928 بازدید | 27 پست

بچه ها من یکی از افراد خانواده شوهرم  آزاری به من نمیرسونه و احترام منو ظاهرا داره ولی رفتار اغراق آمیز و صدای بلند و خنده های خیلی شدید و زبون بازی و تعارفات خیلی غلیظ داره. مدام شب و روز در حال رفت و آمده و به خواب و بیداری کسی کار نداره صداش روی سرشه

یه سری موارد هم هست که ظاهرا به من ربطی نداره ولی وقتی میرم خونه مادرشوهرم، آسایش و آرامش روان من بشدت گرفته میشه 

هرکاری میکنم بی تفاوت باشم نمیشه. مدام دارم با خودم کلنجار میرم و روی خودم کار میکنم که بی تفاوت باش به تو چه و... ولی وقتی جایی برم اونم باشه کامم تلخ میشه

چیکار کنم دوست جونا😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تحملت رو ببر بالا چاره دیگه ای نداری اون رو که نمیتونی تغییر بدی، من خودم دارم همین کار رو میکنم دقیقا از یکی از خونواده همسر خوشم نمیاد ولی اون من رو دوست داره کاراش رو مخمه یه مدت خودخوری میکردم الان دارم خودم رو میزنم به بیخیالی البته من خیلی نمیبینمش چون دوریم

2738
خانمه

خب مثلا وقتی درحاله رفتو امده از اتاق بیاین بیرون بگین ببخشید من از خواب پریدم خیلی ترسیدم

مراعات کنید یکم

بلکه خودشو اصلاح کنه

بعدم تعارفاته غلیظش برای جلبه توجهه؟یا مثلا میخاد مسخره بازی دربیاره یا مثلا بگه خیلی باشخصیت تر از شماس؟

دقیقا منظورش چیه؟

بهش یبار بگین البته نیازی به اینهمه تعارف نبود.ماکه غریبه نیستیم باهم

تیکه هم میندازه بشما یا نه؟

ای بابا بیکاریا،حرص و جوش چه چیزایی رو میخوری،پس من چی بگم که مستقیم خودمو اذیت میکنن،کله پدر هرچی کِرمَکی مریض😬😤😬😤

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
مگه میشه😂

اگع راحت میشه اعصابت اینکارو بکن من همیشه به راحتی بقیه احترام میزارم اما اگه بخوان منو ناراحت بکنن کتک شلاق اتوی داغ منتظرشونه البته بعد از حرف زدن و نتیجه نگرفتن

خب مثلا وقتی درحاله رفتو امده از اتاق بیاین بیرون بگین ببخشید من از خواب پریدم خیلی ترسیدم مراعات ک ...

تیکه نه ،با زبون بازی سعی در مرعوب کردن و تسلیم کردن همه داره که هرکاری بخواد بکنه چون اصلا کاراش درست نیست 

بقیه در مقابلش نمیتونن اقدامی کنن چون با تعریفات شدید همه رو توی دست خودش داره

ای بابا بیکاریا،حرص و جوش چه چیزایی رو میخوری،پس من چی بگم که مستقیم خودمو اذیت میکنن،کله پدر هرچی ک ...

اگر مستقیم اذیت می‌کرد به قرآن راحت تر بودم 

کات و تمام. دعوا و تمام 

الان لای منگنه هستم 

2706