2410
2553
عنوان

نت شما هم ضعیفه؟؟

1265 بازدید | 11 پست

دوستان نت من خییییلی ضعیفه 

البته عصر تازه مودم و حجم نصب کردم برای اولین بار 

آیا بعد درست میشه یا نه؟ طبیعیه اولش اینجور باشه؟

حتی عکس هم باز نمیکنه

نت شما هم ضعیف هست ؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الان چند روزی هست که سرعت اینترنت خیلی کمه. تقریبا یک هفته 

من هم مبین نت دارم و هم همراه اول هردو کند شدن

اطرافیانم هم همینو میگن

و اینکه تو پیج اینستاگرام وزریر جوان هم بری میبینید همه شاکین 

تعجب دوستانی که میگن مال ما خوبه!

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
منم عاشق پیتزا هستم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

😁😁😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2714
الان چند روزی هست که سرعت اینترنت خیلی کمه. تقریبا یک هفته  من هم مبین نت دارم و هم همراه اول ...

حرفتون درسته اما من خونه مامانم اینا چند تا با ما فاصله داره اونا هم کند هستن اما نه دیگه تا این حد

حرفتون درسته اما من خونه مامانم اینا چند تا با ما فاصله داره اونا هم کند هستن اما نه دیگه تا این حد

منظورم چند تا خونه بود 

من که ای یه هفته کلافه شدم

حتی سر کار ایرانسل و اسیاتک هم داریم اوضاع خیلی بده😔 خودشون سرعتو کم کردن چون وزیر جوان رد نمیکنه این بحث کم شدن سرعتو

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
من که ای یه هفته کلافه شدم حتی سر کار ایرانسل و اسیاتک هم داریم اوضاع خیلی بده😔 خودشون سرعتو کم کر ...

منم برای خطم باز بهتره اما دقیقا منم آسیاتک نصب کردم میشه گفت سرعتش صففففر هست