2733
2734
عنوان

کیا حاضر جوابن بیایین یاد بگیریم

955 بازدید | 23 پست

سلام من امروز رفتم خونه مامانم عصر اومدم بعد دوتا خواهرشوعرام تو حیاط پیش مادرشون نشسته بودن بعد سلام کردم (اینم بگم مادرشوهرم تا دختراشه میبینه گردنش بار میشه و بیشتر احساس قدرت میکنه )بعد هنوز جواب منو نداده بهم گف میخوام طلاقت بدم منم یا جدیت وحالت خونسردی گفتم تو چکاره ایی که بخوای طلاق بدی اونی که میتونه طلاق بده شوهرمه تو نیستی مگه شوهرمی  بعد که حرفم بهش زدم بعد باحالت تمسخر وخنده بهش گفتم حالا چرا میخواستی طلاق بدی گف چرا از صبح رفتی خونه بابات تا الان منم گفتم عجبا خونه بابامونم نمیتونیم بریم خوب که یک بار تو هفته میخوایم بریم بعد ازشون خندیدم و رفتم تو خونم ودر روشون بستم  خیلی از این ماجراها داریم منم هردفعه جواب میدم اینا اینقدر پرون بعضی اوقات دیگه میخندم هیچ نمیگم

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من بودم وقتی گفت طلاقت میدم میگفتم آخ جون مهرییه. شماره کارت بدم ؟

وقتی هم گفت چرا رفتی خونه بابات میگفتی خونه امیدمه الان دخترای شما اینجان بیرونشون میکنی؟

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
اومدم

خوش اومدی

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

وااووو چ دعواییه مادرشوهرت

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2706