2726
عنوان

میخوام دخترم رقص یاد بگیره

494 بازدید | 19 پست

یه سالشه اهنگ.می زارم اصلا نمیرقصه مثل بچه دخترهای دیگه 

خودم اصلا اصلا بلد نیستم 

خیلی اذیتم شب عروسی خودمم آبروریزی شد اصلا بلد نبودم

شوهرم میگه اگه این بلد نشه من میدونم 

خیلی غصه می خورم خیلی 

دخترخواهر شوهرم خیلی بلده 

چکا کنم اون بس پیشش رقصیدن یاد گرفته 

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیلمو کلیپای رقص نشونش بده خودتم پاشو جلوش الکی دستتو تکون بده  بزرگتر شد بفرستش کلاس رقص

تاثیر داره کلیپ؟

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
ایا مسئله رقص کودکمان است؟😐😐

نه آخه ما با کسی رفت آمد نداریم خیلی اذیتم مثلا همین امشب تمام اسباب بازی و عروسکی دخترم و گرفته پس نمیده

از یک سالگی??😲😯

انتظار داری الان بچه چیکار کنه مثلا?? اصلا راه میره??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
نه آخه ما با کسی رفت آمد نداریم خیلی اذیتم مثلا همین امشب تمام اسباب بازی و عروسکی دخترم و گرفته پس ...

😐😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
وا مگه دیوانس؟؟ بچه رو چرا عذاب میده؟ چون نمیرقصه؟

نه گلم.بد. نوشتن لمس گوشی من خرابه بد تایپ میکنه منظور من آینه امشب خواهرشوهرم مهم و مهمون ما هست و دخترش چهار ماه از دختر من بزرگتره تمام اسباب بازی های دخترم رو گرفته و به محض اینکه دخترم میخواد پس بگیره داد میزنه دختر من اصلا نمی تونه از خودش دفاع کنه

😐😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑

نه گلم.بد. نوشتن لمس گوشی من خرابه بد تایپ میکنه منظور من آینه امشب خواهرشوهرم مهم و مهمون ما هست و دخترش چهار ماه از دختر من بزرگتره تمام اسباب بازی های دخترم رو گرفته و به محض اینکه دخترم میخواد پس بگیره داد میزنه دختر من اصلا نمی تونه از خودش دفاع کنه

از یک سالگی??😲😯 انتظار داری الان بچه چیکار کنه مثلا?? اصلا راه میره??

آره بابا ده ماهگی راه می رفت

2706