1507
1482
عنوان

میخوام دخترم رقص یاد بگیره

118 بازدید | 19 پست

یه سالشه اهنگ.می زارم اصلا نمیرقصه مثل بچه دخترهای دیگه 

خودم اصلا اصلا بلد نیستم 

خیلی اذیتم شب عروسی خودمم آبروریزی شد اصلا بلد نبودم

شوهرم میگه اگه این بلد نشه من میدونم 

خیلی غصه می خورم خیلی 

دخترخواهر شوهرم خیلی بلده 

چکا کنم اون بس پیشش رقصیدن یاد گرفته 

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

فیلمو کلیپای رقص نشونش بده خودتم پاشو جلوش الکی دستتو تکون بده 

بزرگتر شد بفرستش کلاس رقص

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادانان است   

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

فیلمو کلیپای رقص نشونش بده خودتم پاشو جلوش الکی دستتو تکون بده  بزرگتر شد بفرستش کلاس رقص

تاثیر داره کلیپ؟

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
1484
تاثیر داره کلیپ؟

اره

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادانان است   
ایا مسئله رقص کودکمان است؟😐😐

نه آخه ما با کسی رفت آمد نداریم خیلی اذیتم مثلا همین امشب تمام اسباب بازی و عروسکی دخترم و گرفته پس نمیده

نه آخه ما با کسی رفت آمد نداریم خیلی اذیتم مثلا همین امشب تمام اسباب بازی و عروسکی دخترم و گرفته پس ...

وا مگه دیوانس؟؟ بچه رو چرا عذاب میده؟ چون نمیرقصه؟

جـامِ جـانـت را بـیـاور جـان بـریـزم پـایِ تـو 
1485

از یک سالگی??😲😯

انتظار داری الان بچه چیکار کنه مثلا?? اصلا راه میره??

⛔ ولیه خدا خیلی قبل تر برای هدایت انسان ها تلاش میکنه اما اگه مردم و نخبگان به موقع متوجه منظور رهبرشون نشن، در دومینوی اتفاقات تلخ ، روز گار مردم سیاه خواهد شد...💜 
نه آخه ما با کسی رفت آمد نداریم خیلی اذیتم مثلا همین امشب تمام اسباب بازی و عروسکی دخترم و گرفته پس ...

😐😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑

⛔ ولیه خدا خیلی قبل تر برای هدایت انسان ها تلاش میکنه اما اگه مردم و نخبگان به موقع متوجه منظور رهبرشون نشن، در دومینوی اتفاقات تلخ ، روز گار مردم سیاه خواهد شد...💜 
وا مگه دیوانس؟؟ بچه رو چرا عذاب میده؟ چون نمیرقصه؟

نه گلم.بد. نوشتن لمس گوشی من خرابه بد تایپ میکنه منظور من آینه امشب خواهرشوهرم مهم و مهمون ما هست و دخترش چهار ماه از دختر من بزرگتره تمام اسباب بازی های دخترم رو گرفته و به محض اینکه دخترم میخواد پس بگیره داد میزنه دختر من اصلا نمی تونه از خودش دفاع کنه

😐😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑

نه گلم.بد. نوشتن لمس گوشی من خرابه بد تایپ میکنه منظور من آینه امشب خواهرشوهرم مهم و مهمون ما هست و دخترش چهار ماه از دختر من بزرگتره تمام اسباب بازی های دخترم رو گرفته و به محض اینکه دخترم میخواد پس بگیره داد میزنه دختر من اصلا نمی تونه از خودش دفاع کنه

از یک سالگی??😲😯 انتظار داری الان بچه چیکار کنه مثلا?? اصلا راه میره??

آره بابا ده ماهگی راه می رفت

1403
نه گلم.بد. نوشتن لمس گوشی من خرابه بد تایپ میکنه منظور من آینه امشب خواهرشوهرم مهم و مهمون ما هست و ...

خب عزیزم این به رقص ربطی نداره ک 

باید یکم شجاعش کنی 

نه اونقد زیاد ک خشن نشه 

نکه اینجوری بی دفاع

جـامِ جـانـت را بـیـاور جـان بـریـزم پـایِ تـو 
دختر من با تیتراژ اخر ستایشم خودشو تکون میده 10ماهشه 

این دختر خواهر شوهر من باورت میشه دختر یک سال و ماه رقص پا میره

[QUOTE=109805063]وااا حالا بچه ی ساله اگه نرقصه هم چیزی نمیشه[/ نمیگم طوری میشه میترسم اصلاً یاد نگیره مثل من

حالا یاد نگیره کلا مگه چی میشه؟ مردم چه دغدغه هایی دارنا آدم میمونه😶

😂😂😂😂😂دیوونم بخداااا

1508