2726
عنوان

خانومای شاغل چرا شاغل شدین

293 بازدید | 16 پست

سرکار رفتن اونم هرروز سخت نیست براتون؟

من دلم یه کار پاره وقت میخواست که حداکثر دو دوز در هفته باشه ولی یه کاری بهم پیشنهاد شده که هرروزه .واقعا سرکار رفتن هرروز سخت نیس؟چرا شاغل شدین یا چرا باید شاغل شیم کلا؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پاشو برو سرکار ۲۳ سالته😤😤😤سختته؟؟؟ عزیزم کار کردن سختیداره ولی دستت تو جیب خودته هی منت شوهر را نمیکشی که ماهانه بهت بده هم شوهرت و هم خانوادشم نگاهشون خیلی بهت عوض میشه بچه هم که نداری در دراز مدت پیشرفت میکنی وحقوقتم بیشتر میشه توی خونه بشینی خونه را گلستان هم کنی هیچ کس قدر نمیدونه

چون دوست دارم تو اجتماع باشم چون روحیه ام با تو خونه موندن هماهنگ نیست چون دلم درآمد میخواد  ...

خب تو اجتماع بودن رو میشه با کلاسای مختلف هم جبران کرد ولی استقلال مالی رو درست میگین البته به نظرم برای کسی که یا همسرش سخت بهش پول میده یا کلا مشکل مالی دارن خ خوبه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
پاشو برو سرکار ۲۳ سالته😤😤😤سختته؟؟؟ عزیزم کار کردن سختیداره ولی دستت تو جیب خودته هی منت شوهر را ن ...

شوهرم خسیس نیس .هرچقدر بخوام میده .ولی هرروز خ سخته خداییش ‌حداکثر دو سه روز در هفته

خب تو اجتماع بودن رو میشه با کلاسای مختلف هم جبران کرد ولی استقلال مالی رو درست میگین البته به نظرم ...

اتفاقا من همسرم راحت پول میده خوبم خرج میکنه

بعدم‌من ارشد دانشگاه تهران ندارم که بشینیم تو خونه دوست دارم با آدمهای سطح خودم و بالاتر مراوده داشته باشم

بعدم به واسطه درآمد من خدا رو شکر پیشرفت عالی داشتیم

من قبلا تمام وقت میرفتم اونم شهرک صنعتی محیط کارخونه واقعا روحیه خشن میخواد خیلی خسته شده بودم الان سه روز در هفته میرم راضیم

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
خب تو اجتماع بودن رو میشه با کلاسای مختلف هم جبران کرد ولی استقلال مالی رو درست میگین البته به نظرم ...

واینکه شما تازه ازدواج کردی زندگی بالا پایین زیاد داره مردا هم همیشه بلبلای سالای اول نیستن خیلی از اینایی که بعد ده بیست سال شوهره خیانت میکنه بهشون اولش عاشقشون بوده کم کم دل را زده خود من ۱۲ ساله ازدواج کردم اولش شوهرم اصلن باورش نمیشد بله دادم به خدا دور از جونش میگفتم بمیر درجا میافتاد حالا که پولدارشده و کلی ترقی کرده هم خداییش خوبه دوستم داره به حرفامم گوس میده. ولی دیگه اون مرد سالای اول نیست که 

توی کلاسهای مختلف کیا میان؟

من ترجیح میدم محیط فعال و پویای جامعه رو تجربه کنم تا کلاس 

😁
توی کلاسهای مختلف کیا میان؟ من ترجیح میدم محیط فعال و پویای جامعه رو تجربه کنم تا کلاس 

توی کلاس های مختلف و مختلط خب خیلیا میان حتی اونا که شاغل اند.

2706