2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم...درچه حالی؟؟

نگران نباش تا روز آزمایش چیزی معلوم نیست

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
سلام عزیزم...درچه حالی؟؟ نگران نباش تا روز آزمایش چیزی معلوم نیست

سلام یلداجون ممنون

یه اشتباهی کردم امروز که روز نهمه بی بی زدم منفی شد کلا ریختم بهم

دکتر گفته بود دوتا یا سه تا بشه روز دهم نشون میده ادرار اما تو گروه ivf 94 همه میگن خیلی زوده روز دهم

سلام یلداجون ممنون یه اشتباهی کردم امروز که روز نهمه بی بی زدم منفی شد کلا ریختم بهم دکتر گفته بود ...

عزیزم احتمالا دیر لانه گزینی کرده جنینات نگران نباش زود بی بی چک دادی .....من خودم روز 5 بی بی چک زدم چون جنینام بلاست بودن یه خط خیلی خیلی کمرنگ و روز 7پررنگ تر شد چون جنینام از همون روز انتقال لانه گزینی کردن نگران نباش انشالله مثبتی ....کی بی بی چک گذاشت؟چه ساعتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
عزیزم احتمالا دیر لانه گزینی کرده جنینات نگران نباش زود بی بی چک دادی .....من خودم روز 5 بی بی چک زد ...

من هیچ لک لانه گزینی نداشتم 

به هیچ وجه هاله یا چیزی ننداخت سفید سفید بود🤕صبح زدم حدود ۹

من هیچ لک لانه گزینی نداشتم  به هیچ وجه هاله یا چیزی ننداخت سفید سفید بود🤕صبح زدم حدود ۹

منم هیچ لکی نداشتم فقط شب انتقالم یه زره خون اندازه سرسوزن دیدم فقط....نداشته باشی خب خیلی خوبه 

عکسشو داری؟؟؟من هر3تا جنین گرفته بود که بی بی چکام هاله داشتن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706