2726
عنوان

قهر مادرشوهرم🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 78 پست

ولشون کن بابا اینام الکی چس کلاس میان 

ینی چیکارشون میکردی نازشون میکردی میگفتی توروخدا افتخار بدین پاشید بیاید صدسال ک نیومدن چه بهتر 

میومدن اونجا مطمئن باش سر یه چیز دیگه اخم و تَخم میکردن 

🎉🎉🎉🎉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شتباه کردی آش بردی شو هرتم دعوا کرد مهم نیست تهش یه دونه سیلی هم بخوری بازم می ارزه که بهشون رو ندی دوبار کوتاه نیای شوهرت مجبوره کوتاه بیاد

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

شما دست پیشو باید بگیری وگرنه سوارت می شن

تجربه من میگه در هرصورت مشوهر حقو به مادرش می ده

و تنها راه عوض کردن شرایط اینه که منتظر باشی جایی دعوتت کنن و اونوقت شما بگی نذری مامانم نیومدید منم نمیام

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
2728

نه کاره خوبی کردی منتطرشون نموندی بعدشم قهر کنن تو هم قهر کن شدهرتم سر این موصوع دعوا راه انداخت از حقت دفاع کن و زودتر جبهه بگیر قبل از اونا و رو حرفت وایستا ک میخاستیم بریم کمک نمیتونستم تا ظهر منتطر بمونم ک خواهرات بیدار شن ولشون کن بابا 

تاقبل اینکه  اونا به  شوهرت بگن  خودت زنگ بزن بهش بگو

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

سلام . وا چ چیزا ادم میشنوه عزیزم شما ی وظیفه داشتی ک طرفو دعوت کنی دیگ پاشدی رفتی دنبالشون بزور ک پاشید بریم خونه مامانم !!! بعدش برداشتی اش اوردی براشون بدون اینکه از مادرت و خودت ی عذر خواهی کنن بابت نیومدنسون!!! بعد حالا دل نگرانی که شوهرت نیاد ی دعوا راه بندازه سر هیچی !!!

واقعا کاراتون عجیبه و باعث متوقع شدن دیگران شده چرا انقدر ب بقیه رو میدید ک سوارتون شن ؟؟؟

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍

قبل اینکه ب شوهرت بگن تو ب یه حالت ناراحتی بگو بهش .بگو هم خودم رفتم‌بهشون گفتم هم مامانم ز زده صبحم ک رفتم دنبالشون گفتم بریم گفته زوده مامانمم کمک میخواسته گفتم من با داداشم میرم شمام بیاید . 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴

اوه من ۱ بار بگم نیان دیگه اصلا نمیگم!!

چقدر خودتو کوچیک کردی تازه با این همه بی ادبیشون باز واسشون اش بردی!!!! همین کارا پررو میکنه اونارو خیلی ساده ای

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706