1608
1605
عنوان

قهر مادرشوهرم🙁

963 بازدید | 78 پست

سلام خانوما دیروز مامانم زنگ زد گفت فردا میخوام آش درست کنم نذری توهم بیا ب مادرشوهرو خواهرشوهراتم بگو بیان اگه میشه زودترم بیا کمکم کن گفتم باشه ب مادرشوهرم گفتم بااخم گفت باشه بعدش اومدم پایین زنگ زدم مامانم گفتم خودت زنگ بزن دعوتش کن بااین ک باهم زیاد خوب نیستن بازم مامانم قبول کرد زنگ زد و دعوتشون کرد ک بیان من امروز صبح تا نزدیک ده آماده شدم رفتم بالا خونه مادرشوهرم ک بریم دیدم دختراش خوابیدن خودشم باتلفن حرف میزنه گفتم مامان آماده نمیشید بریم مامانم کمک میخواست گفت زوده یکم نشستم دیدم عجله ای نمیکنن زنگ زدم داداشم گفتم بیاد منو ببره بعدش هرچی زنگ زدیم ک بیان نیومدن الانم اومدم خونه رفتم بالا براشون آش بردم باهام حرف نزدن ب نظرتون الان مقصر منم؟ ایناهم قهر کنن تا یک هفته صحبت نمیکنن شبم شوهرم بیاد سرهمین میخوان بگن بهش و بازم الکی الکی دعوا کنه باهام بیشتر فکراین برم داشته

محبوب همه باش معشوق یکی❤

سلام نه عزیزم اونا مقصرن.....  ناراحت نباش

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

نزدیک ی ساعت نشستم دیدم اصلا به خودش زحمت نمیده که دختراشو بیدارکنه بخدا الکی الکی میخواست یه چیزی بشه الانم موندم به شوهرم چی بگم هرچی میگم طرف اونارو میخواد بگیره

محبوب همه باش معشوق یکی❤
1615

شاید توقع داشتن داداشت که اومده دنبالت، اونها رو هم با خودتون می بردین یا حداقل مادرسوهرتو با خودتون می بردین 

گر نگهدار من آن است كه من مي دانم       شيشه را در بغل سنگ  ، نگه مي دارد

حقتـــه بنظرم همون اول ک بی محلی کردن مث اشغال مینداختیشون دور 

شوهرررتم غلط کرده باهات دعوا کنه مگه زبون نداری بشورش تا بفهمه الکی طرفه خانوادشو نگیره 

واااا یعنی همینجورین ک اینجوری میشه بابا یخورده سیاست داشته باشین زبون داشته باشین اینقدر تو سری خور نباشین 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼
1523

ولشون کن بابا اینام الکی چس کلاس میان 

ینی چیکارشون میکردی نازشون میکردی میگفتی توروخدا افتخار بدین پاشید بیاید صدسال ک نیومدن چه بهتر 

میومدن اونجا مطمئن باش سر یه چیز دیگه اخم و تَخم میکردن 

شبا که ما مي خوابيم آقاپليسه بيداره  

شتباه کردی آش بردی شو هرتم دعوا کرد مهم نیست تهش یه دونه سیلی هم بخوری بازم می ارزه که بهشون رو ندی دوبار کوتاه نیای شوهرت مجبوره کوتاه بیاد

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

شما دست پیشو باید بگیری وگرنه سوارت می شن

تجربه من میگه در هرصورت مشوهر حقو به مادرش می ده

و تنها راه عوض کردن شرایط اینه که منتظر باشی جایی دعوتت کنن و اونوقت شما بگی نذری مامانم نیومدید منم نمیام

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍

نه کاره خوبی کردی منتطرشون نموندی بعدشم قهر کنن تو هم قهر کن شدهرتم سر این موصوع دعوا راه انداخت از حقت دفاع کن و زودتر جبهه بگیر قبل از اونا و رو حرفت وایستا ک میخاستیم بریم کمک نمیتونستم تا ظهر منتطر بمونم ک خواهرات بیدار شن ولشون کن بابا 

1611