2726
عنوان

نامه بنویسین

89 بازدید | 8 پست

بیاین تو این تاپیک برای حضرت عباس نامه بنویسین کسایی ک مثل من دلشون گرفته کسایی ک ارزو دارن حاحت دارن بیاین دردو دلاتونو بنویسین منم براتون و حاجتتون ایه الکرسی میخونم

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

دعا میکنم شک من بی مورد باشه و اون چرت و پرتایی که تو فالم گفتن همش الکی باشه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا حضرت عباس خودت میدونی ک چقد تنهام چقد دلم گرفته مثل تموم وقتایی ک صدات زدمو جوابمو دادی بازم جوابمو بده یا حضرت عباس کمکم کن نزار افسرده و داغون بشم 

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
2728

می‌ترسم نا امید شم

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯