2737
2734

خیلی ترسو شدم..

از آینه های خونمون در حد مرگ میترسم. میرم جلو آینه چشمامو می بندم.

کوچکترین صدایی بیاد از ترس زهره ترک میشم.

چکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

وااا چه حساس فیلم ترسناک ببینی چیکار میکنی

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2738

واقعا بعضيا خيييلي بي ملاحظه ان كه اينجور چيزا تعريف ميكنن اونم تو سايت بارداري ... جالبه نوشته اونايي از جن ميترسن نيان تو خوب رواني من همين كلمه جن تو رو نصف شب ميخونم تا صب خواب نميرم ديگه نيازي نيست بقيشو بخونم 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

شجاع باش یکم با هر چیزی که میخونی اینطوری به هم بریزی داغون میشی

اولا یه مدت این چیزارو نخون دوما منطقتو یکم تقویت کن این چیزار همش فکر رو خیال الکیه منطقی فکر کن مثبت فکر کن اصلا به اون چیزی که میترسی فکر کنن ببین با عقلت جور درمیاد که اتفاق بیفه؟😐

2706