2726

من خیلی افسرده بودم پیش روانپزشک رفتم دارو خوروم خیلی خوب بودم.۱ سالدقرص خوزدم.بعد قط کروم و ۲ سال عالی بودم.بعدش بخاطر یه اتفاق ناگوار دوباره افسرده شدم و الانم تحت درمانم دوباره

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

درمان کامل نه ولی خییییلی بهتر شدم.3ساله تحت درمانم.افسردگی.شک.بدبینی.اضطراب شدید و استرس.فکرای منفی و...

اره زیاد ولی الان خوبم دیگه.از این مورد خلاص شدم تاحد خیلی زیادی

من همین یه دونه ام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره عزیزم بیشتر ادما اینجوری میشن هیچ کس بی غصه نیس باید خودت بخوای ک دگ افسرده نباشی رنگای شاد بپوش با بقیه بگو بخند کند اوایل سخته بعد عادی میشه رو روحین اثر مثبت میزاره استخر باشگاه..اشپزی..من با اشپزی روحیه میگیرم خدایی😂

منِ او🌹🍃
درمان کامل نه ولی خییییلی بهتر شدم.3ساله تحت درمانم.افسردگی.شک.بدبینی.اضطراب شدید و استرس.فکرای منفی ...

شما وسواس فکریت خوب شده؟دوره اوله که درمان میکنی؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
درمان کامل نه ولی خییییلی بهتر شدم.3ساله تحت درمانم.افسردگی.شک.بدبینی.اضطراب شدید و استرس.فکرای منفی ...

منم خیلی استرسیم از بچگی اینجوری بودم هیچوقت استرسم خوب نشده

منِ او🌹🍃
پیش روانپزشک رفتم . دو سال و نیم دارو مصرف کردم. سرترالین و کلردیازپوکساید و ولبان بود داروهام. خوب ...

کاملا خوب شدین؟ یعنی دیگه برنمیگرده؟ دکترتون کی بود؟

اره عزیزم بیشتر ادما اینجوری میشن هیچ کس بی غصه نیس باید خودت بخوای ک دگ افسرده نباشی رنگای شاد بپوش ...

من محیط زندگیم طوری نیست که بتونم شاد باشم یا آشپزی کنم

2706