2733
2734
عنوان

من افسردگی پس از زایمان دارم ؟

134 بازدید | 15 پست

من ۸ماه زایمان کردم خیلی افکار منفی میاد سرم همش فکر میکنم میخوام مریض بشم بمیرم دخترم تنها بمونه همش نگاش میکنم دلم میگیره میشینم گریه میکنم 😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزای دلم،،،من و بچه های نی نی سایت ی گروه باعنوان ختم صلوات و قرآن روزی تقریبا دوصفحه برپا کردیم ،،،اگر کسی تمایل داره درخواست بده شمارمو بهش بدم پ بده ببرمش داخل،،،دومین ختممون شروع شده عزیییزاااان😍😍

خدایــــــااااا شکرت😍😍😍😘😘😘😘😘😘
آره افسردگی بعد زایمانه سعی کن دورت شلوغ باشه برو مهمونی

کلافه شدم  همش دنبال یه مریضی هستم تو این هشت ماه همه سرطان ها رو گرفتم یه مدت رو دخترم حساس شده بود فکر میکردم اونم مریضه دور از جونش

ببین از صبح ک پاشدی با خدا حرف بزن دعا کن بگو خدایا خودت روزمو قشنگ کن ببین چ انرژی مثبتی بهت میده

موزیک شاد بزار پخش شه تو خونت

بخوای اینجوری گریه کنی دخترتم یاد میگیره 

این روش انجام بده از صدتا دکتر رفتن. بهتره

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
2738
عزیزم‌منم این افسردگی و تجربه کردم واسه دخترم جشن گرفتیم رفتم خرید کردم موهامو رنگ کردم خوب خوب شدم

منم میخوام براش جشن دندونی بگیرم بعد صفر انشالله به جای اینکه بشینم برنامه ریزی کنم دنبال یه علامت هستم که بگم مریض شدم 

2706