2737
2734
عنوان

خانمهای مومن تو رو خدا بیاین

234 بازدید | 25 پست

من مشکل بزرگی تو زندگیم پیش اومد. که باعث شد از خدا فاصله بگیرم. به خاطر اون مشکل بدبین شدم به ادمها و به زندگی. حتی گاهی فکر خودکشی هم به سرم میزنه.اما خودمو نگه میدارم. چون نمیخوام گناه کنم. 

خیلی از خدا میخوام که کمکم کنه. و از این بیماری

ذهنی و روانی و فکری رهام کنه. اما هنوز حاجتم براورده نشده.

فقط صبح ها ساعت ۴ تا ۷ حالم خوبه و امیدوارم و حس خوب دارم. بقیه اش اعصابم خرده. 

چی کار کنم؟ چه دعایی بکنم تا حالم خوب بشه؟ 

چی باعث شده زندگی من اینطوری به هم بریزه؟ 

هر چه فکر میکنم چرا افتادم تو این گرفتاری و سختی نمیفهمم. ممکنه طلسمم کرده باشن. که تا میام بلند بشم دوباره کسل میشم؟ 

یا علتش چیز دیگه ایه؟ چطوری علتشو بفهمم؟ 

خواهش میکنم باهام حرف بزنید. راهکار بدین. 

برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ی چکاب برو بخاطربیحالیت کم خونی یاکمبود ویتامین نداشته باشی،بعدشم نماز اول وقت بخون و قران بخون باترجمه بخون یااگه حوصلت نمیاد عربیشوبخونی فارسیشوبخون

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2728
دقیقا مشکلت چیه 

زندگیم جلو نمیره. همه الکی ازم دور شدن. تنهام خیلی. درس و کارم متوقف شده. ازدواجم نکردم. حالم بیشتر ساعت هتی روز بده. اعصابم خرده. اوایل صبح فقط ارومم. 

اول ی چکاب برو بخاطربیحالیت کم خونی یاکمبود ویتامین نداشته باشی،بعدشم نماز اول وقت بخون و قران بخون ...

بی میل شدم به عبادت. فقط صبح ها و سحرها دلم هوای عبادت را داره. 

2738

با قران انس بگیر

نماز بخون 

در اخر پیش یه دعانویس خوب برو و یه سرکتاب باز کن

مادرشوهر منم اینجوری شده بود رفت سرکتاب باز کزده بهش گفت از یه چیزی ترسیدی دعا داد بهش الان خوب خوب شده

من به طلسم اعتقادی ندارم چون دروغه ولی اگه فکر میکنی نماز باطل السحر حضرت زهرا خیلی کمک میکنه 

بابت  اینکه فکر میکنی دور شدی حرفای استاد محمد شجاعی رو گوش کن خیلی ارامش بخشه 

و اینکه فکر میکنی بی حوصله و کسلی یه ساعتی رو توی روز مشخص کن یا شب ها که همه خوابن از خدا بخواه که کاراتو درست کنه و به حضرت زهرا متوسل شو خیلی جواب میده 

واسه اعصاب خوردی هم شربت گلاب یا یه شربت ابلیموی خنک حالتو خوب میکنه زیادم صلوات بفرست 

واسه مشکلتم حتما حل میشه این خودتی که داری با فکرت زیادی بزرگش میکنی وگرنه خدا بزرگ تر از این حرفاست 

سلام عزیزای دلم،،،من و بچه های نی نی سایت ی گروه باعنوان ختم صلوات و قرآن روزی تقریبا دوصفحه برپا کردیم ،،،اگر کسی تمایل داره درخواست بده شمارمو بهش بدم پ بده ببرمش داخل،،،دومین ختممون شروع شده عزیزاااا😍😘

خدایــــــااااا شکرت😍😍😍😘😘😘😘😘😘

اگه تازه اینجوری شدی افسردگی فصلی داری و خونت‌غلیظه 

سعی کن سبزیجات پخته مصرف کنی و آش و سوپ زیاد و گوشت گاو و حذف کنی و ماکارونی و الویه کمتر بخوری تا بهتر بشی

بعدم اگه همیشه اینجوری هستی مکمل خارجی بخر هرروز بخور ۱ دونه

سوره حشر هرشب بخون

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
بی میل شدم به عبادت. فقط صبح ها و سحرها دلم هوای عبادت را داره. 

انجام بدی ارامش ک بیاد سراغت بی میلیت ازبین میره ومشتاق ترمیشی

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706