2726
عنوان

شوهرم جاشو عوض کرده

467 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها ، من رشیش روز پیش خونه مادر شوهرم بودم شوهرم گفت بیا خونه. منم خواستم با اسنپ برم  چون کلید نداره من باید زودتر برم.  پدر شوهرمم نزاشت با اسنپ برم گفت دیر وقته تنها نری بهتره از اینطرفم ماشینو برادر سوهرم برده بود ب برادر شوهرم زنگ زدم گفت من ده و نیم میرسم. منم ب شوهرم گفت من ساعت یازده میزسم خونه   بعد ساعت یازده برادر شوهرم اومد دنبالم.  تا اومدم سوار ماشین شم شوهرم زنگ زد هر چی از دهنش در اومد پیش دوستاش ب من زد کلی فحش داد. باز من گفتم چون بازون میاد زیر بارون مونده حق داره دوبارم گفتم ببخشید. اما خودشو زد ب نفهمی باز دعوا راه انداخت منم خیلی ناراحت شدم چون  گفته بودم یازده میام یازدهم اومدم دوبارم گفتم ببخشید. ولی اون بی احترامی کرد  اخرشم.  جاشو جدا کرد خوابید.  الان شیش روزه میگذره از اون دعوا و همچنان جدا میخوابه و اخلاقش بدترم سده جوری ک فقط صبا میره سرکار شبام جوری میاد خونه ک فقط بخوابه شامم نمیخوره مستقیم میخوابه همیشه ام من منت کشیدم انگار اون. زن بوده من مرد خسته شدم ازش چرا وقتی تقصیر من نیس اینطور رفتار میکنه چیکاز کنم ک خودش بیاد منت کشی؟؟ هشت ماه عروسی کردم

ميگن به ادما بيشتر از لياقتشون بها بدي هار ميشن همينه 

نميري منت كشي ها 

اهميت نده زندگيتو بكن به يورت ك جاشو عوض كرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از من به تمام خانمای نینی سایت نصیحت هیچچچچچ وووووقت نرید منت کشی شوهرتونو بکنید@@@@وقتی که تو دعوا مقصره@@@@

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
 نمیخوام برم منت کشی اما نمیخوام زندگیم بپاچه از هم 

همينكه در جواب توهين هاش و فحش و دري وري چيزي نگفتي 

وظيفتو براي حفظ زندگيت انجام دادي 

قرار نيست خودتو دوباره خار و ذليل كني 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706