2703
2553
عنوان

کسی ميتونه راهنمایی م کنه راجع به بچه حرف گوش نکن😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3171 بازدید | 55 پست

احتمالا توجهی که می کنین توجهیه که بچه رو به سمت لوس شدن میبره توجه صحیح شرط و شروطی داره. راهکار عملی اصلاح رابطه تون در قالب بازیه. این کتابی که میفرستم توضیح داده چه جوری. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
دختر جنس لطیفه کی دلش میاد کتکش بزنه     ولی پسرو باید کتک زد , پسرا سرکش و یاغی هستن ...

فعلا که پسر من یه اقای به تمام معناست دختر که سهله با کل دنیا عوضش نمیکنم خودتم حتما مادر نشدی که اینجوری به تربیت بچه نگاه میکنی

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی دعواش میکنید بعدش جلوش گریه نکنید یا سریع نرید بغلش کنید..تو تنبیهاام قاطع باشید میگید پارک تعط ...

آره ميدونم 

تو تنهایی م گریه میکنم و اینکه واقعا قاطع م 

نمونه ش همین امروز گفتم تنبیه و امروز خبری از مهد و خونه عزیز جونش نيست و واقعا موندیم 

ولی راهکار ميخوام که گوش کنه حرف م و نه اینکه گوش نکنه من تنبیه ش کنم😔

هیچ

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2720
نه من کتک زدن و قبول ندارم شاید در حد يه سیلی یواش که اونم ديگه نهایت ديوونه شدنم باشه  بیشتر ...

عزیزم اسیر این روشنفکری های کودک سالاری نشو , قرار نیست بچه تو رو تربیت کنه , تو قراره بچه رو تربیت کنی ! اینطوری پیش بری که فردا پس فردا بچه سوارت میشه !

بچه وقتی یه کار اشتباهی میکنه باید یه تشری بخوره که بفهمه کارش اشتباهه یا نه ؟!

اگر قراره بچه هرکاری کرد تو روش بخندی که هیچی دیگه ! فردا پس فردا قراره تو سرت هم بزنه !   

کتک برای ادمایی ک از لحاظ سیاستی ضعیفن کتک چیه اخه؟بچه رو باید تا یه اخم میکنی خودشو خیس کنه...بزرگت ...

متاسفانه تا داد نزنم حساب نمیبره 😔

بعدش مياد معذرت خواهی دلم نمياد بغلش نکنم و طردش کنم 

ولی تا چن ساعت سرسنگین رفتار میکنم که بفهمه ناراحتم 

هیچ
2714
آره ميدونم  تو تنهایی م گریه میکنم و اینکه واقعا قاطع م  نمونه ش همین امروز گفتم تنبیه و ...

قاطع برید جلو ایشالله درست میشه .واینکه تربیت پدرو مادر همسو باشه ...پشت هم باشن ..

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
فعلا که پسر من یه اقای به تمام معناست دختر که سهله با کل دنیا عوضش نمیکنم خودتم حتما مادر نشدی که ای ...

نه من مادر نشدم ولی به نظرم کتک روش تربیتیه بسیار کارسازیه ! نسل طلایی دهه 60 با کتک بزرگ شده !   

عزیزم اسیر این روشنفکری های کودک سالاری نشو , قرار نیست بچه تو رو تربیت کنه , تو قراره بچه رو تربیت ...

شما به بچه ت صبح و ظهر و شب تشر بزن ببین در نهایت چی میشه 😁

يه نمونه ش همین الان چایی خورد گفتم ببر لیوان و رو اپن بزار 

ميگه دلم درد میکنه خوب شه بعد 

اینم واسه این کفت که صبح یادش بود وگرنه ميگفت نه نميبرم 

يه نگاه کردم گفت مامان اعصابم و بهم میریزی میبرم ديگه دلم خوب شه 

و من چیزی نگفتم 

الان برد و منم تشکر کردم ازش 

نميدونم شاید جواب همون دعوا کردن و جلوش و گرفتن از الان ه که بفهمه باید حرف پدر و مادر و.گوش کرد 

البته يه چيزي هست من همیشه از بچه های مستقل و اینکه حرف هرکس و گوش نکنن خوشم ميومد ولی اینکه حرف پدر و مادر کوش نکنه زور داره

هیچ
2706