2703
2553

دخترم 5.5 سالشه 

ینی بگم يه کلمه از حرفام و گوش کنه نمیکنه 

من و پدرش بهش زیاد بها ميديم از همه لحاظ 

ینی من دو طرف م هم محبت میکنم هم به موقع ش سخت گیرم 

بخدا کلی مطلب ميخونم و انجام ميدم تنبیه به موقع محبت به موقع 

هرچي بخواد منطقی باشه انجام ميدم 

ولی این حرف گوش نکردنش واقعا اذيتم میکنه 

حتی در این حد که مامان جون ميشه کنترل و بدی و ميگه نه 

یا باشه ميدم و اهمیت نميده 

دیشب سر همین موضوع جوري سرش داد زدم که خودم بعدش نشستم گریه کردم 

باز صبح برای صورت شستن گوش نکرد تحمل کردم بعدش باباش گفت آسانسور و بزن تا من کفش میپوشم و خیلی خیره گفت نه دوس ندارم 

و باباش جوري عصبانی شد که گفت تنبیه میشی مهد نمیری تا بفهمی حرف پدر و مادرت و گوش کنی

واقعا تحمل کردن ش سخته وقتی همیشگی باشه و تصور اینکه همينطوري بمونه تا بزرگ بشه ديوونه م میکنه

کسی تجربه مشابه داره؟

راه حل عملی 

خوندم که توجه کنید بخدا که توجه میکنیم و خودم فک میکنم از توجه بیش از حده 

خوندم که آروم بگيد و محرومش کنید از کاری کوش نکرد ولی همون روز جواب ميده بعدش یادش میره

هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیف دختره , ولی اگر پسر داشتید حرف گوش نکرد حتما کتکش بزنید , کتک , کتک , فقط کتک    

😂😂😂

اصن لامصب جواب فقط کتک ه 

ولی یکی باید من و بعدش جمع کنه با کریه هام

هیچ
2720
یعنی تاحالا کتکش زدی؟؟؟

نه بابا 

جواب خانوم و با شوخی دادم 

در حد داد زدنم خودم میشینم گریه میکنم چرا داد زدم 

این وروجکا رو نه با زبون ميشه رام کرد نه با کتک

هیچ
2714
😂😂😂 اصن لامصب جواب فقط کتک ه  ولی یکی باید من و بعدش جمع کنه با کریه هام

نه یه شیوه دیگه به کار ببر , دخترو نمیشه کتک زد که    ولی اگر پسر بود فضولی کرد حرف گوش نداد بهترین شیوه تربیتی کتکه , یه جوری بزنید که دردش نگیره زیاد   

حیف که دختره , ولی اگر پسر داشتید حرف گوش نکرد حتما کتکش بزنید , کتک , کتک , فقط کتک    

به به عجب راهکاری چرا اونوقت؟ دختر و پسر چه فرقی دارن؟

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

وقتی دعواش میکنید بعدش جلوش گریه نکنید یا سریع نرید بغلش کنید..تو تنبیهاام قاطع باشید میگید پارک تعطیله واقعا نبریدش...میگید دوساعت بمون تواتاق دوساعت بذارید بمونه ..باج ندید

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

کتک برای ادمایی ک از لحاظ سیاستی ضعیفن کتک چیه اخه؟بچه رو باید تا یه اخم میکنی خودشو خیس کنه...بزرگترین ضعفتون اینه ک وقتی دعواش میکنین سریع گریه میکنید یا سریع میرید بغلش میکنید و بوسش میکنید همین بچه رو پر رو میکنه و نشون میده مقتدر نیستید

نه یه شیوه دیگه به کار ببر , دخترو نمیشه کتک زد که     ولی اگر پسر بود فضولی کرد حرف گوش ...

نه من کتک زدن و قبول ندارم شاید در حد يه سیلی یواش که اونم ديگه نهایت ديوونه شدنم باشه 

بیشتر داد زدن ه که اونم باز خیلی عصبی م کنه 

و کلا با منطق سعی میکنم صحبت کنم هرچند وقتی لج کنه فقط گریه میکنه 

تجربه پسر داشتن ندارم ولی همه ی پسر دارای دور و برم پسرشون از دختر من حرف گوش کن تره

هیچ
2706