2726
عنوان

من خیلی نگرانم

123 بازدید | 13 پست

سلام .من 6هفته باردارم .چکاپ اولیه قندمو 107نشون داد دکتر گفت ممکن دیابت داشته باشی و احتیاج به انسولین .من اصلا زیاد شیرینی ننیخورم الانم که کلا قند و برنج و سیب زمینی نمیخورم ولی خیلی نگرانم  😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آزمایش رو جای معتبر تکرار کن.یکی از دوستای منم آزمایش اول دیابت نشون داد.بعد رفت جای معتبر تکرار کرد 80بود

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

عزیزم قبل موعدت علائمت چی بود؟؟

ممنون میشم بگی.میدونم ربطی به تاپیکت نداره❤❤

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
سعی کن بتونی مینو جان نباید نگران باشی یا استرس داشته باشی

انقدر میخونم از عوارضش همش نگرانم دلم میخواد دوباره برم ازمایش بدم دکترم گفت 30ام ولی دلم میخواد زودتر برم 

منم دقیقا مثل شما بودم دکتر بهم گفت فقط شیرینی و شکلات نخور و دوباره ماه بعد آزمایش بده ماه بعد که دادم ۷۰ شد حتی چندماه بعدکه آزمایش برای دیابت بارداری که دادم پایینتر از حد نرمال بود

آزمایش رو جای معتبر تکرار کن.یکی از دوستای منم آزمایش اول دیابت نشون داد.بعد رفت جای معتبر تکرار کرد ...

ببخشید حتما باید ادرار اول صبح باشه؟؟یا چقدر ناشتا باید باشیم 

منم دقیقا مثل شما بودم دکتر بهم گفت فقط شیرینی و شکلات نخور و دوباره ماه بعد آزمایش بده ماه بعد که د ...

میشه بگید چند ساعت باید دقیق ناشتا باشبم ؟و ادارار اول صبح باید باسه ؟از وقتی فهمیدم همش زیر پام زوق زوق می کنه 

ببخشید حتما باید ادرار اول صبح باشه؟؟یا چقدر ناشتا باید باشیم 

اره ادرار  اول صبح باشه.ساعت 12شب به بعد هم چیزی نخور فقط آب اگه تشنه ات شد

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
میشه بگید چند ساعت باید دقیق ناشتا باشبم ؟و ادارار اول صبح باید باسه ؟از وقتی فهمیدم همش زیر پام زوق ...

دقیق نمیدونم بین۱۰تا۱۲ ساعت /آزمایش ادرار همون موقع که خون دادی حتی میتونی تا صبح اگه تشنه شدی آب بخوری اشکالی نداره

شاید اضطراب داشتی و همون قندت رو بالا برده