2737
2734

شوهرم وقتی باهاش بیرونم مثلا دیشب ک رفته بودیم فروشگاه من ک ندیدم میگفت یه مرده خیره شده بوده بهت بعد با من دعوا میکرد روتو کن اونور ،شالتو ببند حرف نزن ،جلو مانتوتو بگیر،  کجارو نگاه میکنی کلی کج خلقی کرد باهام اخه گناه من چیه خب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب عزیزم ببین چه مدل لباس پوشیدنی دوست داره. هم خوشتیپ باش هم مراعات شوهرتو بکن. 

نمیگم کاملا مطابق میل اون لباس بپوشی. اما ظاهرا از پوشش شما ناراضیه که گیر میده.

یه ذره با دلش راه بیای هیچی نمیشه.

مرده و غیرت داره.

خوشش نمیاد زیبایی خانومشو کسی جز خودش ببینه

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
خب عزیزم ببین چه مدل لباس پوشیدنی دوست داره. هم خوشتیپ باش هم مراعات شوهرتو بکن.  نمیگم کاملا ...

خودش لباس پوسیدمنو دوس داره اتفاقا دیرو یه لباس پاییزه یاسی خریدم خودش گفت خیلی قشنگو بهت میاد و خوشش اومده بود کلا هروقت میریم بیرون ب نگاه کردن من گیر میده همش میگه کجارو نگا میکنی مثلا من دارم به یه ستوننگاه میکنم دارم در مورد یچی فک میکنم باهام دعوا میکنه کجارو نگا میکنی

خودش لباس پوسیدمنو دوس داره اتفاقا دیرو یه لباس پاییزه یاسی خریدم خودش گفت خیلی قشنگو بهت میاد و خوش ...

با این اوصاف گمونم میکنم که بددل باشه

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
منم فک میکنم بددله چندیدن بار رفتارای خطرناک تو این مواقع ازش دیدم🤕

حتما دوست داره میخاد فقط مال خودش باشی .وقتی خوشکل میکنی ازت لذت میبره برا همین حس میکنه دیگران هم به اون نگاه  نگاهت میکنن

2706