2737
2734

بیشتر منظورم آداب صحبت کردنه. از چی باید حرف زد؟ چطوری باید حرف زد؟ با آدمی که سالی یکبار میبینیدش و حرف مشترکی ندارین ، چطوری به عنوان میزبان بحث رو باز می کنید؟یا چند مدل غذا میذارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
در مورد ستایش صحبت نکنید فقط

من وقتی حرف کم میارم   میگم شمام این سریالو میبینید😂😂😂بعد کلی حرف پشتش درمیاد

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

غذا سه مدل 

دو‌مدل پیش غذا مث‌‌ سوپ و کشک بادمجون یا چیزای این مدلی 

و ژله و کرم بروله و‌هرچیزی ک بشه به عنوان دسر استفاده کرد 

همه چیم اندازه درست کن زیاد نیاد 

برا حرف زدنم فقط بررسی یکی از مشکلات مملکت خودش ی هفته وقت میبره میتونی در مورد چیزای اینجوری حرف بزنید 

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
پولدار بودن ملاک نیست برای احترام بیشتر

خب از چی حرف بزنیم؟ اصلا منظورم به احترام بیشتر نیس. منظورم اینه مثلا ما تو جمعای خودمونی نصف حرفامون در مورد گرونیه، نصفش در مورد سیاست و جامعه. با اونا نمیشه ازین مدل حرفا زد

کشک بادمجون با نون سنگک و سبزی خوردن یا الویه یا سالاد ماکارونی دومدل غذا یکی گوشتی یکی مرغ مثلا فس ...

ورشکست میشه ک ادم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

سر سفره تا اولین لقمه رو خوردن بگو چقد گرونی بدی شده دیدین؟

چقد گوشت گرون شده چقد حبوبات گرون شده

برنج ایرانی دیگه ادم نمتونه بخره ما که برنجمون تموم شد امشب

(ستاد انتقام گیری از پولداران)

2706