2726
عنوان

خانوما موهام بادکلره سوخته 😔😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سه هفته پیش مجبور شدم پسرونه بزنم با اینکه موهام کراتینه بود ولی با رنگساژ رفت خیلی گریه کردم ول ...

به نظرت آدم پسرونه میزنه زشت میشه؟

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 
2728
منم موهام بلند بود میگفتم پسرونه بهم نمیاد ولی الان میبینم قشنگه یه تنوعه عزیزم. دوسش دارم 

منم مجبورم همین کارو کنم حتی اگه اولش دوس نداشته باشم هم بعدا عادت میکنم

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 
منم مجبورم همین کارو کنم حتی اگه اولش دوس نداشته باشم هم بعدا عادت میکنم

عوضش موهات جون میگیره. همینکه موهای سوخته و ادامسی رو ریختم پایین جا شکرش باقیه هر روز کارم گریه بود ولی الان حالم خوبه. موهامم داره بلند میشه. کوتاه کن و ماه به ماهم شوک بده به موهات تا زود بلند شه

الان دیگه کسی دکلره نمیکنهههههه

من کل موهامو همیشه دکلره میکنم یه تار مو هم نمیسوزه. اگه آرایشگاه خوب بری و مواد خوب استفاده کنند هیچ مشکلی پیش نمیاد. اتفاقا دکلره کل مو خیلی شیکه چون هر رنگساژ بخوای میتونی به موهات بزنی

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
من کل موهامو همیشه دکلره میکنم یه تار مو هم نمیسوزه. اگه آرایشگاه خوب بری و مواد خوب استفاده کنند هی ...

منم قبلا دکلره میکردم خوب بود ولی جدیده ناشی بود تمام موهام سوزوند🥺

رنگ موهام فوق العاده قشنگ شد هرکی میدید خیلی خوشش میومد ولی راستشو بخوای دیگه دلم موهای مشکی وبلند م ...

اره منم یه مدت طولانی دکلره بود خیلی دلم تنگ بود واسه موی مشکی الان یه ساله دکلره نکردم اگرم رنگ میکنم فقط تیره میذارم

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2706