1464
عنوان

خانوما موهام بادکلره سوخته 😔😔😭

268 بازدید | 29 پست

موهام پارسال بلند بود یبار عید دکلره کردم یبارم آخرای تیر هر سریم ۳ الی ۴ بار شارژ میکردم الان موهام تا گردنمه خیلی کوتاه کردم ولی بازم میریزه چه کنم ؟

خدایا بابت همه چیز شکر😄

من یه بار دکلره کردم به غلط کردن افتادم 

روغن نارگیل اصل بگیر بعد حموم ساقه ماهاتو باهاش ماساژ بده خیلی خیلی تاثیر داره

واسه من خیلی خوب بود 

بمون  پای چیزی که بهش اعتقاد داری حتی اگه مجبور باشی تنها وایسی 

منم مثل تو بودم باید تا ۶ ماه هر بار میری حمام نرم کننده بزنی بعد شامپو 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااااااایاااااا شکرررررت🧚‍♂️🧚‍♂️

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

الان دیگه کسی دکلره نمیکنهههههه

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
1475
من یه بار دکلره کردم به غلط کردن افتادم  روغن نارگیل اصل بگیر بعد حموم ساقه ماهاتو باهاش ما ...

یعنی اگه این کارو کنم دیگه نیازی به کوتاه ترشدن نیست؟ اصلا دلم نمیخواد پسرونه بزنم من از وقتی که یادم میاد همیشه موهام بلند بوده

خدایا بابت همه چیز شکر😄
الان دیگه کسی دکلره نمیکنهههههه

رنگ موهام فوق العاده قشنگ شد هرکی میدید خیلی خوشش میومد ولی راستشو بخوای دیگه دلم موهای مشکی وبلند مجردیمو میخواد😭

خدایا بابت همه چیز شکر😄
1334
یعنی اگه این کارو کنم دیگه نیازی به کوتاه ترشدن نیست؟ اصلا دلم نمیخواد پسرونه بزنم من از وقتی که یاد ...

انشالله که نیاز نمیشه ..نمیدونم موهات در چه حده 

ولی بزن ضرر که نداره 

من نوک موهامو کوتاه کردم .روغن نارگیل هم میزنم خیلی بهتر شده

بمون  پای چیزی که بهش اعتقاد داری حتی اگه مجبور باشی تنها وایسی 

مویی که با دکتلره سوخوه باهیچی درمان نمیشه درست مث چوب سوخته اس نمیشه درستش کرد بشه مث اول فقط هی کوتاه کن یه ذره بلند شد دوباره برو از پایینش کوتاه کن تا جایی که کل موی سوخته رو کوتاه کنی چاره ای نداره

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
حس میکنم هرکاری کنم برای قسمتهای سوخته بی فایدست

حست کاملا درسته با نرم کننده و اینا فقط نرمش میکنی مث اینکه واسه زخم معده هی مسکن بخوری دردو حس نکنی

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
1476
1508