2726
عنوان

کسی بوده تو هفته های بالا جنسیت بچش مشخص نشده باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2763 بازدید | 71 پست
نه عزیزم خیالت راحت باشه. منم 15هفته که رفتم پاهاش بسته بود دیگه تقریبا نیم ساعت بهم گیر کرد چیز شیر ...

ایشالا ک همینطوره.ممنون گلم از اینکه جواب دادی😚

❤میشه واسه سلامتی گل پسرم ی صلوات مهمونم کنی❤مرسی مهربونا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم دوستم. حالا اسم پسرتو چی میخوای بذاری؟    

هنوز تصمیم نگرفتیم.ولی اولی ک حامله شدم گفتم اگر پسربود اسمشو محمد میزارم.ولی نمیدونم محمد با چی بزارم🤔

هنوز تصمیم نگرفتیم.ولی اولی ک حامله شدم گفتم اگر پسربود اسمشو محمد میزارم.ولی نمیدونم محمد با چی بزا ...

من محمد صدرا دوست دارم. ولی شوهرم از اسمای دو اسمی بدش میاد. میکائیلم دوست دارم. 

2728
من محمد صدرا دوست دارم. ولی شوهرم از اسمای دو اسمی بدش میاد. میکائیلم دوست دارم. 

اره قشنگه هر دوش.اره همسر منم میگه دو اسمه واسه بچه سنگینه بعد ک بخوان تو مدرسه صداش بزنن.من خودم محمدایلیا دوس دارم باباش میگه آراد. 

اره قشنگه هر دوش.اره همسر منم میگه دو اسمه واسه بچه سنگینه بعد ک بخوان تو مدرسه صداش بزنن.من خودم مح ...

محمد ایلیا یکم سنگینو طولانیه. ایلیا خالی بهتره. ارادم خوبه. وای اسم پسر خیلی سخته انتخابش

محمد ایلیا یکم سنگینو طولانیه. ایلیا خالی بهتره. ارادم خوبه. وای اسم پسر خیلی سخته انتخابش

اره اسم دختر تنوعش بیشتره. گفتم ک قصدم این بوده ک اسمشو بزارم محمد اگه پسر بود ولی نمیخوامم محمد خالی بزارم واسه همین خیلی درگیرشم😅

من سری قبل که رفتم سونو.. یه خانمی اونجا بود شکمش هم بزرگ..گفت هر بار اومدم گفتن پشت ش به اینور معل ...

دختر همسایه ما هم تا 5 ماه کامل گفتن از پشته مشخص نیست...پسره

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
ان تی ۱۱ هفته گفت پسره و پسرم شد

مبارکه گلم .من تو ان تی مشخص نشد دو روز پیش رفتم انومالی گفت پسره.