2737
2734

سلام دوستان . دوستان نظرتون درباره روانشناسی چیه؟ کسی هست روانشناسی رفته باشه؟ کسی هست علاقه نداشت اما الان خیلی دوستش داره؟ 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من روانشناسی میخونم... یکی از بهترین رشته هاست... قبلا حسم بهش معمولی بود ولی الان ک ترم سه ام واقعا خیلی دوس دارم رشتمو

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
یعنی چی؟ خب دیگه میریم درس رو میخونیم و ادامش میدیم

روانشناسی خیلی بحث گسترده ایه و تنوع زیادی داره من کلا منابع انگلیسیو قبول دارم دانشجویی که بره دانشگاه درس بخونه بیاد و علمشو آپدیت نکنه و اطلاعاتشو بالا نبره به درد نمیخوره خیلی از جوابتون تعجب کردم 😐😐

من علاقه نداشتم  اما چون به ضربه خوردم توی زندگیم حالم خیلی بد بود  تونستم‌خودم حال خودم ...

حقیقتش منم ضربه های زیادی خوردم . همیشه تو فکرم دیگه هر چیزی شادم نمیکنه . حتی با خانوادم میرم پارک ..حال نمیکنم . نمیدونم چکار کنم ..خودم زیاد تو جمع نیستم .گفتم مثلا خوبه یادمیگیرم . کمکم میکنه برای زندگیم و.... نمیدونم چکار کنم . دوست دارم کسی که مثل من دوست نداشت اما وقتی رفت علاقه پیدا کرد . صحبتی کنم که برام توضیح بده

روانشناسی خیلی بحث گسترده ایه و تنوع زیادی داره من کلا منابع انگلیسیو قبول دارم دانشجویی که بره دانش ...

خب معلومه .این همه درس میخونی آخرش هیچ . خب خوب نیست . درسته 

2738
حقیقتش منم ضربه های زیادی خوردم . همیشه تو فکرم دیگه هر چیزی شادم نمیکنه . حتی با خانوادم میرم پارک ...

من ترم سه هستم 

کتابا هنوز انچنان توضیح ندادن 

با سرچ کردن و پیدا کردن کتابای روانشناسی و خوندنشون حالم خوب شد 

اگه تو رشته ای درجه یک هستین یا پارتی دارین ادامش بدین وگرنه از نظر کاری فایده نداره بهتری غیر اینصورت بری دنبال یادگیری مهارت  اونم به بهترین وجه ممکن که بتونی کار پیداکنی

اوکی شکر 
اگه تو رشته ای درجه یک هستین یا پارتی دارین ادامش بدین وگرنه از نظر کاری فایده نداره بهتری غیر اینصو ...

از نظر کار . خوب درسته   روانشناسی باید تا آخرش بریم . تا حداقل کار براش پیدا بشه . پارتی که صفر اصلا ندارم .کلا میخوام دانشگاه برم . از رشته هایی که میشد برم دیدم روانشناسی از همشون بهتره که قبول شدم

2706