2733
2739
عنوان

کیست تخمدان

230 بازدید | 9 پست

سلام.دوستان من یه کیست ۳۶ میلیمتری دارم.یه دکتر گفت دو ماه صبر کن اگه قرار باشه از بین بره میبره.دوستان کسی تجربه داره؟قرص جلوگیری بخورم بهتره یا صبر کنم ۲ ماه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حرف دکترت

سه شب اول پریود مورد و بومادران دم کن تلخ بخور کیست ها رو دفع میکنه

خودم نتیجه اشو دیدم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

منم داشتم دکتر گفت ریسکه بدون دارو امکان داره بزرگتر بشه دوماه قرص روکین خوردم الحمدالله رفع شد

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
الان روز سومم😔

ماه دیگه بخور

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

منم سال هاست کیست تخمدان دارم و البته این که بگی کامل درمان میشه حرف درستی نیست ولی باید حتما بری دکتر. من خودم به کمک دکترم تونستم کنترلش کنم. خیلی پریودام دردناک بودن اذیت میشدم. دکترم خیلی کمک کرد تا یه مدتی قرص نداد رژیم غذایی و ورزش رو رعایت کردم بعد دیگه برام دارو تجویز کرد. خداروشکر خیلی بهترم. اسم دکترم فرزانه درویش زاده هست خیلی دکتر خوبیه از من یکم دوره مطبش ولی این دکترایی که نزدیکم بود تو این چند سال نتونستن کاری بکنن برام