2726
عنوان

یعنی هیچ کس نمیدونه داروی اسهال کودکان چیه😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3997 بازدید | 77 پست
داروی اسهال بزرگسالان هم اگر بگید ممنون میشم دل و روده م داره می پیچه به هم

یدوکینول- دیفنوکسیلات

خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیوسین فکر کنم همچین اسمی داره باز بپرس

آمپرازول هم خوبه

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

شربت زینک بده کمک میکنه به بهبودش

از این کپسولهای پروبیوتیک هک بریز تو ماستش موثره

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
2728

نبات سرخ شده دستورشو از نت بگیر عالیه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

شربت وقرص بلد نیستم  و اگر با دارو جواب نداده با غذا باید خوبش کنی کته و ماست با پونه بده بخوره

یه قاشق چایخوری نمک و شکر بریز تو اب بده بخوره 

تا اب بدنش کم نشده اسهالشم خوب میشه شکم وکمرشم گرم نگه دار 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
پور او ار اس مث بسته ادامس بود من هفته پیش تا سه روز روزی یه بسته داخل ماست ریختم دادم خورد خوب شد د ...

رو بستش کیدی لایت نوشته بود

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

داروی اسهال اگه بچه شیر خواره مادر یک قاشق مربا خوری اسفند قورت بده با آب مثل قرص 

اگه شیرخوار نیست یه موز بردار له کن با پودر سنجد قاطی کن بزار یک ساعت تو یخچال بمونه بده بخوره زود خوب میشه

2706