1676
1605

ی هفتس بچم اسهال داره دکترم برده فایده نداشت چه دارویی بدم 

غذا نگید خواهشن فقط اسم شربت یا قرصی ی چی بگید زود خوب شه😢😢

قطره پدی لاکت فک کنم خوبه

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه خوب شدن پسرم یه صلوات بفرست گلم.گریه شدیدمیکنه نفسش میمونه دیربالامیاد....میمیرم وزنده میشم😖به توکل نام اعظمت ...یاالله😊

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

پدی لاکت بود بنظرم دکتر داد

بری داروخونه خودشون میدن

ببین یه شربت زینک بخر 6 تومنه یبوست میاره روزی 2 سیسی بده بخوره

دوغ و ماست و موز و کته ی ماش بده بخوره

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤
1668
داروی اسهال بزرگسالان هم اگر بگید ممنون میشم دل و روده م داره می پیچه به هم

کته ماست...نوشابه سیاه

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه خوب شدن پسرم یه صلوات بفرست گلم.گریه شدیدمیکنه نفسش میمونه دیربالامیاد....میمیرم وزنده میشم😖به توکل نام اعظمت ...یاالله😊

لوپرامید

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰                               خدایا شکرت🤲❤                                                                      خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪

یدوکینول- دیفنوکسیلات

خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   

هیوسین فکر کنم همچین اسمی داره باز بپرس

آمپرازول هم خوبه

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

شربت زینک بده کمک میکنه به بهبودش

از این کپسولهای پروبیوتیک هک بریز تو ماستش موثره

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
1645