2733
2734

سلام
کسایی که انوکساپارین زدین تو بارداری میشه بگین بعدش سزارین شدین یا طبیعی؟
آمپول رو کی قطع کردین؟
اگه سزارین بودین با بی حسی از کمر بودین یا بیهوشی؟

من تا دیشب انوکساپارین زدم. امروز میرم توی هفته ۳۰ و دکترم گفته تا ۲۴ ساعت قبل زایمان باید هپارین بزنی. یعنی نوع آمپول رو عوض کرد‌ . من سزارین اختیاری ام

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

24ساعت قبل زایمان قطع کردم.طبیعی زایمان کردم و هفت هفته بعد زایمان دوباره با دز پایین ادامه دادم

عزیزم ممنون که جواب دادی
اطلاعاتی راجع به سزارین ندارین با وجود تزریق این آمپول؟؟
خونریزی و اینا نداشتین؟
چرا هفت هفته بعد ؟!!!

2728

عزیزم‌ منم الان دارم میزنم . خواهرم هم میزد اون زایمانش طبیعی بود اگه اشتباه کنم یه روز قبل زایمان قطع کرد. شما به شکمت میزنی؟ کبود نمیشه؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
عزیزم ممنون که جواب دادی اطلاعاتی راجع به سزارین ندارین با وجود تزریق این آمپول؟؟ خونریزی و اینا ندا ...

دکترم گفت تحت هیچ شرایطی نباید سز بشم چون امبولی ریه میشم.منم طبیعی اوردم .برا اینکه خونم لخته نشه هفت هفته گفت ادامه بدم

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
2738
عزیزم‌ منم الان دارم میزنم . خواهرم هم میزد اون زایمانش طبیعی بود اگه اشتباه کنم یه روز قبل زایمان ق ...

من به شکمم میزنم بعضی وقتا هم به رون پام
قبلا خیلی کبود میشد ولی الان یکم قلقش دستم اومده ، باید خیلی خیلی آروم مواد رو خالی کنی ، یکم طولانی میشه ولی بجاش کبود نمیشه اصلا
امتحانش کن
تقریبا سن بارداری هامنون مثل همه
شما میخواین سزارین بشین؟

ممنونم عزیزم بله انشاءالله من زایمان دومم هست یه پسر ۴ ساله دارم که برای اون سزارین شدم.

ولی زایمان زود رسم طببعی بود.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
میشه معلوم شد به ما هم اینجا اطلاع بدین؟ امیدوارم زایمان خیلی خوب و راحتی داشته باشی

ممنون عزیزم همچنین‌‌ . ان شاالله اگر یادم بمونه چشم حتما 🙏🙏🙏

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

حتما از دکترت بپرس. چون خون رقیق میشه قبلش باید امپول رو قطع کنی ولی دقیق نمیدونم  چند روز قبل

من حتی قرار بود دندونو بکشم دکتر اجازه نداد گفت خکنریزی زباد میشه خطرناکه چه برسه به سزارین

0 =2-1

2706