1507
1482
عنوان

شوهرم بعد سه ماه اومد و .....

1308 بازدید | 56 پست

الان سه ماهه قهره ، البته کار همیشگیشه،میره سر کار، به یه بهانه ای بهم میزنه، زنگ میزنم جواب نمیده، قهر میکنه، کارش رو کشتیه و سه چهار ماه یه بار میبینیمش!

کلا یجوریه!!! نمیفهمم چشه چیکار میکنه!!!! 

سرد بی تفاوت رابطه سال تا سال نداره و خیلی چیزای دیکه!!!

در عوض پول خرج میکنه !!! البته کلا عقل نداره!!! کاش فقط برای زن و بچه و زندگیش خرج میکرد!!! خودشو به آب و آتیش میزنه و به خانوادش دوستاش فامیلاش به همه پول میده!!!!!

دیروز بعد سه ماه اومده، سه ماهی که به قهر و اعصاب خوردی و حتی سفید شدن موهام گذشته!!! اورده چند تا  سکه گذاشته جلوم، میگه اینا از باب مهریه ات!!!هررر چی طلا و سکه هم قبلا خریدم برات اونام مال خودت از بابت مهریه!!! مابقیشم جور میکنم میدم!!! گفتم مگه میخواییم طلاق بگیریم مهریه مو میدی؟؟؟!!! گفت نه! ولی نمیخوام اگر اتفاقی افتاد دینی به گردنم باشه!!!!!!

نمیدونم چه کارایی میکنه که داره اینجوری عذاب وجدان خودشو رفع میکنه!!!!

انقدر استرس داره و مضطربه که اعصابم بهم میریزه! مطمئنم صد در صد پشت پرده یه چیزایی هست!!! نمیدونم ولی چی!!!

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484

مطمئنی خیانت نکرده قبلا گفتی بهش مشکوک بودی 

الانم نگران نباش تو فاز عذاب وجدان و چوب خداست بزار مهریه بده تو هم تا میتونی پول ازش بکش بتونی پس اندازی داشته باشی 

یادمه تاپیکاتو قوین میگم تا میتونی بکن چرا به بقیه بده زرنگ باش برای خودت بکن

8

عجبببب

میگفتی طلا های قبلی جز مهریه حساب نمیشه اونا هدیه بودن   

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1474

طلا های از قبلت که جزء مهریه نیست بگو پای اونا رو وسط نکشه 

بشین باهاش صحبت کن بگو اقا من بهر امیدی اومدم تو زندگیت اخه این رسمش 

نه عشقی نه محبتی هیچی باهاش صحبت کن ببین دردش چیه 

شما رو گرفته برا گرمی سردی 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

چه خوب هر چی میده با کمال میل قبول کن چون حروم که نیست شرعا حقته و حلاله... مردم اینو با قانونم نمیتونن بگیرن... بعد بشین یه گوشه با خیال راحت ببین بعدش میخواد چی بشه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
1508