2726
عنوان

دارم از اعتقاداتم سرد میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 34 پست
یعنی چی خوب من طاقت ندارم یعنی دورتر باشی بهتره؟ 

نه چرا بهتر باشه؟ یعنی خوشی دنیارو به سعادت ابدی آخرت ترجیح میدی که نتیجه گرفتی دور باشی؟ این دنیا رهگذره حتی خوشیهاشم تهش تلخیه. خودت دقت نکردی به این موضوع؟ چون خاصیت این دنیا فانی بودنشه. دیدی خوشی های آدم چه زود میگذره و جاشو کسالت و دلزدگی و خستگی یا پشیمونی و ... میگیره؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه اونا ائمه بودن ما چی 

منظورم اینه که از ائمه بالاتر که نیستیم تا دو تا نماز و کار ثواب کنیم خدا همه بدی ها رو از ما دور کنه

و اینکه ائمه اومدن تا الگو ما باشن.. نه اینکه مدام بگیم اونا ائمه بودن با ماها فرق داشتن

عزیزم خیلی وقتها سختی های زندگی جهت رسیدن به کمال بیشتره.. یا کفاره گناهان.. یا امتحان...

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
2728
نه چرا بهتر باشه؟ یعنی خوشی دنیارو به سعادت ابدی آخرت ترجیح میدی که نتیجه گرفتی دور باشی؟ این دنیا ر ...

نه من واسه ریزترین چیز دنیا هم از خدا کمک میخام خیلی دوسش دارم اما الان حس میکنم قشنگ پشتشو کرده بهم😞

منظورم اینه که از ائمه بالاتر که نیستیم تا دو تا نماز و کار ثواب کنیم خدا همه بدی ها رو از ما دور کن ...

ازینکه کفاره گناهان باشه خیلی ناراحت میشم مگه خدا انتقام گیرنده س مگه مث بنده هاشه مگه خدا مهربون نیست مگه بخشنده نیست

نه من واسه ریزترین چیز دنیا هم از خدا کمک میخام خیلی دوسش دارم اما الان حس میکنم قشنگ پشتشو کرده بهم ...

نه این فکرو نکن. شاید با تلخی هایی که ایجاد کرده تازه اگه کار خودت نباشه و کار و حکمت اون باشه داره نهایت لطفو بهت میکنه ولی خودت متوجه نمیشی. من خودم بارها در مورد خواسته هام به این موضوع رسیدم و سالها بعد فهمیدم که چهرقدر پوچ بودن یا به درد من نمیخوردن یا خیری توش نبوده ولی مندنمیفهمیدم

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
ازینکه کفاره گناهان باشه خیلی ناراحت میشم مگه خدا انتقام گیرنده س مگه مث بنده هاشه مگه خدا مهربون نی ...

اتفاقا چون بخشندست همین دنیا کفاره گناهاتو میده.. ببین تمامی اعمال انسانها یه عقوبتی داره.. یا ثواب و پاداش یا عذاب.. این انکار ناشدنیه.. اما حالا رحمت خدا کجاست.. اونایی که واسش عزیزنو همین جا عقاب می کنه چون عقتب آخرت چندین هزار ساله که با این دنیا قابل قیاس نیست... پس این لطف خداست که تو رو واگذار به اون دنیا نمی کنه.. 

تازه از کجا میدونی کفارته؟ شایدم انقدر آدم خوبی هستی که در جهت رسیدن به مقامات بالاتر معنوی خدا بیشتر امتحانت می کنه... 

خداوند عالمه

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

دختر خوشگل

یه نکته ای هست 

من خودم ترجیح میدم مسئولیت محور باشم تا واگذار کننده 

حالا این یعنی چی؟

یعنی بپذیرم که خیلی موارد به خودم مربوط هست 

اگر پول بیشتر یا جایگاه اجتماعی بهتر یا روابط بهتر یا ....

اینها رو در مسئولیت خودم بدونم 

و صرفا توکل کنم به خدا برای آرامش قلبم 

راستش خیلی سخت هست ولی گویا زندگی معناش همین بالا و پایین ها و ما امید نشدن ها و تلاش ها هست 

وگرنه میشه وسط شهرت و ثروت و کشوری پیش رفته زندگی کرد و مثل رابین ویلیامز خودکشی کرد !

کافی معنا رو پیدا کنیم

اینکه همین بالا و پایین ها و تجربه ها میشه خودِ زندگی 

قلبت هم روشن باشه به قول دوستی دستهای خدا پر از معجزه هست 

يه حال عجيبيم هررر شب ميگم فردا ديگه همه چي عوض ميشه ولي فرداش باز همينه بدتر از ديروز

از این حالات میاد سراغه آدم ،منم همیشه تو آیندم میگم امسال خوب میشه ولی نمیشه بدترم میشه ،قانون جذب مذب دروغه من به هر چیزه خوبی که فک کردم نشده 

از این حالات میاد سراغه آدم ،منم همیشه تو آیندم میگم امسال خوب میشه ولی نمیشه بدترم میشه ،قانون جذب ...

قانون جذب یک روش برای توجیه تنبل بودن هست 

تنها قانون تلاش هست 

اون تلاش خودش شرایط جذب رو فراهم میکنه 

باید مسؤلیت پذیر بود 

2706