2410
2553
عنوان

دارم از اعتقاداتم سرد میشم

315 بازدید | 34 پست

من نماز میخونم سعی میکنم به کسی بدی نکنم اما اتفاقات بدی تو زندگی خانوادم افتاده و گرفتاریمون روز ب روز بیشتر میشه بقیه رو میبینم ک چقدر پدرسوختگی میکنن و همیشه هم شاد و سرخوشن و غصه و گرفتاری ندارن خیلی سرد شدم انگار از دست خدا دلخورم 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اولا که ظاهر مردمو میبینی غم تو دلشونو نمیدونی. دوما مواظب دام های شیطان باش. سوما هر که در این درگاه مقربتر بود جام بلاش بیشتر می دهند

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

عزیزم هر که در این بزم مقربتر است جام بلا بیشترش می دهند

دیگه ما که از ائمه بالاتر نیستیم.. تمامی اون بزرگواران با اینکه بهترین مخلوقات خدا بودند از هیچ ظلمی در حقشون کوتاهی نکردن...

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
2714
اولا که ظاهر مردمو میبینی غم تو دلشونو نمیدونی. دوما مواظب دام های شیطان باش. سوما هر که در این درگا ...

یعنی چی خوب من طاقت ندارم یعنی دورتر باشی بهتره؟ 

😳کوثر میدونی چیه؟همون نهر ک وقتی حضرت فاطمه دنیا آمده سوره ی کوثر نازل شد ونهر تو بهشت جاری شد

میگن از در بهشت تا نهر کوثر فرج هست 

یعنی باید فقط امیدت به خدا باشه 

خدا آدما رو با سختی امتحان میکنه 

هر روز دعا کن ازته بخواه از طول می کشه میگه خدا دوست داره صدا بندش و بشنوه چون میدونه اگر حاجت و روا کنه بندش کمتر باهاش حرف میزنه

و تو هر کاری خیرتی هست و هر. زمان طول کشید بدون۲ شاید صلاح بوده

میگه عسی ناس  ان یکرهون سیئات و هو خیر لهم 

میگه آنگاه که انسان از چیزی بدش میاد درصورتی که برایش خیر است

توکلت به خدا انقدر زیاد باشه شاید آخرین لحظه همه چی و بخاطره همین ناامید نشدنت درست کنه

I'd walk straight through the bullet😏
2706