1507
1482
عنوان

دارم از اعتقاداتم سرد میشم

264 بازدید | 34 پست

من نماز میخونم سعی میکنم به کسی بدی نکنم اما اتفاقات بدی تو زندگی خانوادم افتاده و گرفتاریمون روز ب روز بیشتر میشه بقیه رو میبینم ک چقدر پدرسوختگی میکنن و همیشه هم شاد و سرخوشن و غصه و گرفتاری ندارن خیلی سرد شدم انگار از دست خدا دلخورم 😞

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

عزیزم هر که در این بزم مقربتر است جام بلا بیشترش می دهند

دیگه ما که از ائمه بالاتر نیستیم.. تمامی اون بزرگواران با اینکه بهترین مخلوقات خدا بودند از هیچ ظلمی در حقشون کوتاهی نکردن...

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
اولا که ظاهر مردمو میبینی غم تو دلشونو نمیدونی. دوما مواظب دام های شیطان باش. سوما هر که در این درگا ...

یعنی چی خوب من طاقت ندارم یعنی دورتر باشی بهتره؟ 

1432

😳کوثر میدونی چیه؟همون نهر ک وقتی حضرت فاطمه دنیا آمده سوره ی کوثر نازل شد ونهر تو بهشت جاری شد

میگن از در بهشت تا نهر کوثر فرج هست 

یعنی باید فقط امیدت به خدا باشه 

خدا آدما رو با سختی امتحان میکنه 

هر روز دعا کن ازته بخواه از طول می کشه میگه خدا دوست داره صدا بندش و بشنوه چون میدونه اگر حاجت و روا کنه بندش کمتر باهاش حرف میزنه

و تو هر کاری خیرتی هست و هر. زمان طول کشید بدون۲ شاید صلاح بوده

میگه عسی ناس  ان یکرهون سیئات و هو خیر لهم 

میگه آنگاه که انسان از چیزی بدش میاد درصورتی که برایش خیر است

توکلت به خدا انقدر زیاد باشه شاید آخرین لحظه همه چی و بخاطره همین ناامید نشدنت درست کنه

I'd walk straight through the bullet😏
1474
یعنی چی خوب من طاقت ندارم یعنی دورتر باشی بهتره؟ 

نه چرا بهتر باشه؟ یعنی خوشی دنیارو به سعادت ابدی آخرت ترجیح میدی که نتیجه گرفتی دور باشی؟ این دنیا رهگذره حتی خوشیهاشم تهش تلخیه. خودت دقت نکردی به این موضوع؟ چون خاصیت این دنیا فانی بودنشه. دیدی خوشی های آدم چه زود میگذره و جاشو کسالت و دلزدگی و خستگی یا پشیمونی و ... میگیره؟

آخه اونا ائمه بودن ما چی 

منظورم اینه که از ائمه بالاتر که نیستیم تا دو تا نماز و کار ثواب کنیم خدا همه بدی ها رو از ما دور کنه

و اینکه ائمه اومدن تا الگو ما باشن.. نه اینکه مدام بگیم اونا ائمه بودن با ماها فرق داشتن

عزیزم خیلی وقتها سختی های زندگی جهت رسیدن به کمال بیشتره.. یا کفاره گناهان.. یا امتحان...

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
نه چرا بهتر باشه؟ یعنی خوشی دنیارو به سعادت ابدی آخرت ترجیح میدی که نتیجه گرفتی دور باشی؟ این دنیا ر ...

نه من واسه ریزترین چیز دنیا هم از خدا کمک میخام خیلی دوسش دارم اما الان حس میکنم قشنگ پشتشو کرده بهم😞

1508