2737
2734
عنوان

بیایید بگم این دوسال چی بسرم اومد(اونایی که بچه از دست دادن)

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 38 پست
بعدش کورتاژ و مشکلات دیگه و ... اینکه چی بسرم اومد بماند چقده بغض کردمو غصه خوردم بماند... دیدن درد ...

عزیزم انشالله همیشه خوش باشی, ببخشید یه سوال اون پسرتون ک بدنیا امد ینی مشکلی نداشت؟ اشتباه دکترا بود؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به خودت و همسرت افتخار باید کنی که از آزمایش خیلی خیلی سخت خدا موفق بیرون اومدی

و خیلی بهت تبریک میگم برای تولد فرشته کوچولوت

ان شالله گل پسرات صحیح و سالم و نامدار باشن

موقع شیر دادنات با اون قلب پاک و مهربونت برای من و بچه هامم دعا کن

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عزیزم انشالله همیشه خوش باشی, ببخشید یه سوال اون پسرتون ک بدنیا امد ینی مشکلی نداشت؟ اشتباه دکترا بو ...

نه عزیزم فقط بخاطر پارگی کیسه اب ختم بارداری دادن 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
امیدوارم همین طور که مایان سختی هات خوشی بود  . پایان این روزها و شب های منم ختم به خوشی ش ...

حتما میشه عزیزم

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2738
ماشالا چ پسر زا هم هستی 

گفتنش غلط محضه

اما گاهی میگم خدا اون دومیو برد چون منو همسرم دلمون دختر میخاست اما سومی که پسر شد انقد غم تو دلمون بود که اصلا جنسیت برامون مهم نبود ما فقط میخاستیم جای خالی اون پر شه و دروغ چرا فقط بخاطر پسر بزرگم خوشحال شدیمپ که پسره چون میگه این همون قبلیه برگشته وگرنه به این باور رسیدیم که جنسیت اصلا مهمپ نیس

گفتنش غلط محضه اما گاهی میگم خدا اون دومیو برد چون منو همسرم دلمون دختر میخاست اما سومی که پسر شد ا ...

چی بگم

یکی مث شما ک برا بچه دوم ایقد خوشحاله 

یکی مث من ک سر دوقلو بودن ایقد افسرده

خداببخشه

سلام ملیکم
با خوندن متنت گریم گرفت لطفا برا جاری منم دعا کنید طفلی بعد این همه سال سر ی بحث شد ب شوخی گفت ی ب ...

حتما خدا دامنشو سبز میکنه فقط باید وقتش برسه

من خلاصه نوشتم دردها و رنجهایی کشیدم این مدت که اگر بخام بنویسم یه کتاب میشه خداروشکر میکنم که از امتحانش سربلند بیرون اومدم و چشام بروی خیلی از زیباییا و خوبیها باز شده 

چی بگم یکی مث شما ک برا بچه دوم ایقد خوشحاله  یکی مث من ک سر دوقلو بودن ایقد افسرده خداببخشه

اصلاااا اینطور فکر نکنید خدا بهتون بخشیده ازتون نگرفته که افسرده باشی عزیزم 

به خودت و همسرت افتخار باید کنی که از آزمایش خیلی خیلی سخت خدا موفق بیرون اومدی و خیلی بهت تبریک می ...

ممنونم عزیزم بابت انرژی مثبتی که بهم دادی ان شالله که قبول شده باشم تو اون آزمون سخت 

ایشالا کهن خدا شما و بچه هاتونو برای همدیگه حفظ کنه

2706