2733
2739
عنوان

در مورد حلال و حروم

123 بازدید | 9 پست

دوستان پدر من زمینی رو که مال باباش بوده و خودش بهش بده و حتی یه برگه خرید و فروش هست بین پدرم و پدرشون ،این زمین الان به اسم پدر من هست ،پدربزرگم کلی زمین کشاورزی داره اما عموهامون مانع ما شدن که ازشون استفاده کنیم ما هم شکایت نکردیم ۴ ساله که زمینا دستشونه و ۴ ساله مدر منم فوت کرده 

میگن اون زمین حق ما هم هست 

میگن پدرمون آلزایمر داشته ولی نداشته 

حق با کیه ؟

پدر من رو اون زمین کلی با زحمت مغازه ساخته ،این اقوام ما هم بعد فوت پدرم رفتن شکایت از پدر من و وکیل گرفتن که سندش رو باطل کنن و نتونستن چون همه چیز قانونی بوده

اینم بگم پدربزرگ و مادر بزرگم با ما زندگی کردن تا لحظه فوتشون هیچ کاری در حق پدر و مادرشونم نکردن 

الان همه عمه هام زمینشو بردن عموها برا ما شاخ شدن که ما حق استفاده نداریم حق با کیه ؟؟

محق باشماست وهيچ كاريم نميتونن كنن

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محق باشماست وهيچ كاريم نميتونن كنن

۴تا دختریم ما و ی پسر ک کوچیکه خانواده عموم همش پسر دارن و زور میگن جرات نکردیم سمت زمینا بریم ۴ سال کشت دارن بعد مادرشون (زن عموم )میگه من چند تا پسر بیکار دارم نون از کجا بخورن خوب به ما چه برن کار کنن 

2728
اگر تو زنده بودن در کمال سلامت به پدرتون دادن از هیچ‌نطر مشکلی نداده و حق با شماست 

سالم بوده که رفته براش سند کرده ولی اینا میگن دیگ حق استفاده از زمینا رو ندارید 

2738