2737
2739
عنوان

خانوما یه سوال دارم ازتون

289 بازدید | 58 پست

اگه یه زنی روی یه مردی خیلیییی حساس باشه و خیلی حسودی بکنه و اصلا دوست نداشته باشه زنای جوون حتی تو محل کارش اطرافش باشن یا وقتی اون مرده با زنای دیگه حرف میزنه مخصوصااا زنای خوشگل ،از حرص و حسودی دق کنه و با دیدنش یا حتی شنیدن اسمش تپش قلب بگیره،دست و پاش سست شه...اینا نشونه عشقه ؟؟؟

میشه فرق بین عشق و هوس رو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کنم اره

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

عزیزم اگه این زن که میگی همسر اون اقا باشه این کارش به خاطر این هس که همسرشو دوس داره فقط دراین صورت که گفتم نشانه عشق هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

تپش قلبم داری؟

آ کن چوب بستنی داره میاد بگو آ

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2738
2706